Рекомендації щодо підготовки школярів до ЗНО з математики

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 24 квітня 2014 року відбувся науково-практичний семінар з питань підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики цього року.

Перехід від звичних для старшого покоління випускних та вступних іспитів до зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестування ставить перед суспільством нові вимоги щодо підготовки школярів до цієї форми випробовування. Адже потрібно враховувати час, концентрувати увагу, бути впевненим, вибудувати стратегію опрацювання тестових завдань.
На семінарі висвітлювалися роль та актуальні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів з математики цьогоріч. Проаналізовано результати ЗНО – 2013 у Закарпатській області. Також дано вказівки та роз’яснення особливостей проведення державної підсумкової атестації з математики в 9-х та 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів.
Проведено навчання зі створення та користування вебінаріями й організовано тренінг щодо використання інформаційних та інтернет-технологій при підготовці школярів до ЗНО.
Науково-практичний семінар транслювався в он-лайн режимі в мережі Інтернет.