Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю

res 1

3-5 жовтня 2019 року у м. Ужгороді відбулася Всеукраїнська конференція з теми „Актуальні питання та перспективи розвитку системи комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю” та пройшли заходи, присвячені 20-й річниці МСРЦ „Дорога життя”.

Організатори: ГС ВГО „Національна Асамблея людей з інвалідністю України”; департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації, Медико-соціальний реабілітаційний центр „Дорога життяу; КРУ „Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю”.
За словами директора Ужгородського медико-соціального реабілітаційного центру „Дорога життя”, представника ВГО „Національна асамблея людей з інвалідністю України” Олега Кириленка, на конференцію приїхали представники 11 регіонів України, волонтери Корпусу Миру, представники фундації „СОФТ Туліп” із Нідердандів та НДО „Даун Асоціація” з Угорщини.
На конференції обговорили питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальної недостатності, психічних розладів та комплексних уражень, технології реабілітації, раннього втручання, надання освітніх послуг, підготовки та перепідготовки кадрів тощо.

В ході конференції працювали секції:

  • впровадження послуги раннього втручання в Україні.
  • надання соціальних послуг особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальної недостатності, психічних розладів та комплексних уражень. Проблеми та перспективи
  • реабілітаційні технології в роботі з дітьми та дорослими особами з інвалідністю внаслідок комплексних уражень.

Також у роботі конференції взяла участь Олена Воротинцева, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, та виступила з доповіддю „Аналіз нормативно-правової бази у сфері надання освітніх послуг для дітей та осіб з інвалідністю: проблеми та перспективи”.

IMG-039152c33b46e2fe9dd46e7a3866c9b0-V