Зовнішнє тестування

Стартує серія вебінарів з підготовки до мультитесту

pidhotovka-do-zno12 травня Громадська спілка «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.
Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання НМТ, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо.

Тривалість мультитесту ЗНО збільшено до 120 хвилин

zno-2022

3 травня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту.

Демонстраційний мультитест ЗНО 2022

demo-nmt

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант мультитесту зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.
Демонстраційний мультитест ЗНО є аналогічний тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).

Математика: складники національного мультипредметного тесту

matematyc-znoНагадаємо, що замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:
• з української мови,
• з математики та
• з історії України.
Яким буде зміст завдань блоку НМТ з математики?
Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики.

Складники національного мультипредметного тесту: Українська мова

karzno

У межах вступної кампанії 2022 року передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ), яке проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:
• з української мови,
• з математики та
• з історії України.

Розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

zno22-reestr-1

Старт реєстрації – 1 лютого і триватиме до 9 березня включно.
01 лютого 2022 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти центром ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання проведено обласний вебінар „Особливості реєстрації на ЗНО – 2022” для відповідальних за ЗНО на рівні територіальних громад та відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які у 2022 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Як підготуватися до ЗНО

zno

До іспитів залишилось не так багато, але підтягнути знання ще можливо. Більш того, підтягнути знання можна безкоштовно та онлайн. Пропонуємо добірку сайтів, які стануть в нагоді при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне ЗНО-2022: дати реєстрації та тестування

probne ZNO2021Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.
Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.