Охорона праці

Семінар-навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти

oxorona 1

Нещодавно на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-навчання працівників управлінь та відділів освіти райдержадміністрацій та міських рад, відповідальних за охорону праці та безпеку життєдіяльності в закладах освіти.
Відкрив семінар і виступив з питанням Законодавства України про охорону праці та відповідальності за порушення законодавства з охорони праці Богдан Дорош, начальник управління Держпраці у Закарпатській області.

Охорона праці та безпека життєдіяльності в освітніх закладах області

Днями на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-навчання працівників управлінь та відділів освіти райдержадміністрацій та міських рад, відповідальних за охорону праці та безпеку життєдіяльності в освітніх закладах області.
Відкрив семінар Райхель Йосип Антонович, начальник служби технічного нагляду за будівлями та капітальним ремонтом департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, який виступив з питанням організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах освіти області.