18.02.2022 о 15.45. відбудеться вебінар на тему «Інформатика – 5 клас НУШ: впевнений старт»

Group 3

Вебінар проводять співавторки модельної навчальної програми із інформатики, авторки підручників, посібників і численних публікацій:
Наталія Вікторівна Морзе, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету ім. Б. Грінченка, доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України, автор/співавтор підручників і посібників з інформатики та методики навчання інформатики (м. Київ).
Ольга Василівна Барна, доцент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат педагогічних наук, доцент, автор/співавтор підручників і посібників з інформатики, «Я досліджую світ» (м. Тернопіль).

Під час навчання вчителі матимуть змогу отримати відповіді на питання: Яких уроків інформатики чекають сучасні діти? Які педагогічні технології дієві для успішного старту інформатики у 5 класі за концепцією НУШ? Який підручник може стати провайдером змін у шкільній інформатичній освіті? Як на базі модельної програми побудувати робочу? Якою LMS можна скористатися для підтримки уроків інформатики? Яка методична підтримка може стати суперсилою для вчителя?
Електронні платформи, на яких вільно працюють автори: без обмежень.
Орієнтовний час розкриття цієї теми: 60 хв. та відповіді на запитання.
Реєстрація
Форма проведеення: онлайн, застосунок Google Meet, покликання для приєднання буде надіслано на електронні адреси зареєстрованих за годину до проведення заходу.