Олімпіада з інформатики

IMG-8eb19ef73180502e6136dedf499c2873-V

29 листопада в області проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України перевірка робіт учасників олімпіади проводилася з використанням автоматизованої системи перевірки (АСП) Ejudge. Організатором олімпіади був Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, а саме кафедра природничо-математичної освіти та інформаційних технологій (завідувач кафедри – к.ф.-м.н., заслужений учитель України Віктор Орос) та кабінет методики викладання природничо-математичних дисциплін (методист – Інна Шаркадій).

Учасники олімпіади мали можливість ознайомитися з роботою АСП під час тренувального туру, який проводився протягом тижня перед олімпіадою. На питання, які виникали в учнів, організатори надали вичерпні відповіді.
Планується подальше використання АСП в двох основних напрямах: для цілорічної підготовки школярів до участі в олімпіаді та для забезпечення вивчення основ програмування в межах шкільного курсу інформатики. Доступ до ресурсу буде надано всім бажаючим, у першу чергу – учителям та учням шкіл області. Роль АСП полягає не тільки у перевірці олімпіадних робіт школярів, але і в наданні платформи для їх повсякденного навчання та розвитку навичок програмування з „нуля”.