Педагогічна практика вчителів хімії

Відповідно до навчально-тематичного плану курсів підвищення кваліфікації вчителів хімії у другій половині жовтня відбулося практичне заняття педагогічної практики. Захід проходив на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 Ужгородської міської ради Закарпатської області. Педагогів привітав директор навчального закладу Поліщук В. П. та поділився досягненнями в навчально-методичній роботі, досвідом організації навчально-виховного процесу.


Про особливості організації роботи методичних об’єднань учителів школи та досвід роботи вчителя хімії Григи О.О. розповіла заступник директора Небесник О.А. Також відбувся комбінований урок «Сильні та слабкі електроліти. Ступінь електролітичної дисоціації». У ході заняття учитель показала глибоке володіння методикою викладання предмета, поєднуючи використання мультимедійної презентації до уроку, роботу з підручником, самостійну роботу учнів.


Аналізуючи урок, слухачі курсів високо оцінили майстерність учителя та висловили щиру подяку дирекції навчального закладу та Гризі О.О. за можливість ознайомитися з системою роботи педагога. Також було відмічено високий рівень володіння матеріалом учнями дев’ятих класів.