Учителі хімії на заняттях з педагогічної практики

11 жовтня 2013 року на базі Закарпатського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулися заняття з педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів хімії.
У ході занять були висвітлені актуальні питання організації навчально-виховного процесу з екологічного виховання в позашкільних навчальних закладах та методики реалізації екологічного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах у співпраці з екоцентрами та Станціями юних натуралістів.


Директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич провів майстер-клас із методики організації та проведення навчально-виховних занять екологічного спрямування в умовах позашкільного навчального закладу. Після занять відбулося ознайомлення з навчально-методично базою ЗОЕНЦ та можливостями її використання загальноосвітніми навчальними закладами краю, зокрема, в можливості організації навчально-пізнавальних екскурсій, співпраці з кіно-фото студією та журналістським центром ЗОЕНЦ.
У підсумку керівники педагогічної практики, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, старший викладач кафедри педагогіки та психології Тетяна Палько та методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Олександр Голомб відзначили високий рівень організації занять та їх практичну цінність, наголосили на тому, що набуті знання слід обов’язково перенести до навчальних закладів та посіяти зернинки екологічної свідомості в дитячі серця. Тетяна Палько відмітила, що більшість присутніх учителів, окрім хімії, викладає ще й предмет екологія і нові ідеї та досвід відіграють неабияку роль у покращенні навчально-виховного процесу з предмета в навчальних закладах Закарпаття.