Хімія

Орієнтовні вектори викладання хімії

ximСьогодні, 18 червня, відбувся обласний вебінар учителів хімії з теми „Орієнтовні вектори викладання хімії у 2021/2022 н.р.”
У роботі вебінару взяли участь чотири спікери:
Голомб О.М. – методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, учитель-методист („Особливості викладання хімії у контексті компетентнісного підходу. 2021/2022 н.р., можливі виклики та шляхи їх подолання”);
Орос В.М. – завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій ЗІППО, канд. фіз.-мат. наук, доцент, заслужений учитель України („Використання STEM-технологій у викладанні хімії”);
Ганич О.В. – в.о. заст. начальника відділу освіти Холмківської сільської ради, учитель хімії Ужгородської ЗОСШ №5, старший учитель („Застосування сучасних технологій для реалізації практичної складової курсу хімії в умовах змішаного навчання”);
Томищ М.В. – учитель хімії Рокосівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Хустської міської ради, учитель методист („Використання графічного планшету у викладанні хімії в умовах змішаного навчання”).

Відбудеться обласний вебінар "Орієнтовні вектори викладання хімії у 2021-2022 н.р."

2-кітня-канва-1024x681Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 18 червня 2021 року о 10.00 год відбудеться обласний вебінар "Орієнтовні вектори викладання хімії у 2021-2022 н.р.". Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Реєстрація ТУТ!
Кількість учасників обмежена – 95 осіб.

Про 1 дистанційну Всеукраїнську хімічну олімпіаду

ce121fa38cbb44acb763f2620ef84573Шановні олімпійці!

Запрошуємо вас взяти участь в 1-й дистанційній Всеукраїнській хімічній олімпіаді (2020 р.), яка відбудеться орієнтовно 03 травня 2020 року (з 10:00 до 12:45 за Київським часом). Ця Олімпіада немає ніякого офіційного статусу та підготовлена членами журі Всеукраїнської хімічної олімпіади та волонтерами на суспільних засадах. Результати цієї олімпіади не можуть бути враховані в якості додаткових рейтингових балів при вступі до українських ВНЗ.

Відбувся семінар учителів хімії

ximiya1

4 червня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний науково-методичний семінар керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів хімії та методистів РМК (ММК) «Особливості змістового та методичного забезпечення викладання хімії у 7 класах за новими програмами та підручниками».
Голомб О.М., методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, привітав учасників та наголосив на особливостях викладання хімії в умовах переходу на новий Держстандарт базової та повної середньої освіти. Він у таблицях провів порівняльний аналіз програм і наголосив, що акцент стоїть на діяльнісному підході у вивченні хімії. Особливим є те, що учнів в обов’язковому порядку залучають до дослідницької та проектної діяльності.

Хімія – наука майбутнього

golomb1

Нещодавно у Синевирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області відбувся обласний науково-методичний семінар «Основні аспекти удосконалення змісту, форм та методів навчання хімії в сучасній школі».

Використання сучасних ІКТ-технологій на уроках хімії

000

19 березня 2014 року Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з відділом освіти, молоді та спорту Свалявської РДА на базі Неліпинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради було проведено навчально-методичний семінар керівників районних /міських методичних об’єднань, методистів методкабінетів районних/міських відділів /управлінь освіти „Використання сучасних ІКТ-технологій на уроках хімії”.

Хімія – наука, що нас оточує

himia-olimp1

24 січня на базі хімічного факультету ДВНЗ «УжНУ» пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Кращі знавці хімії з’їхалися з області, щоб теоретично та практично підтвердити набуті знання та визначити кращого.