Роль Всеукраїнських ігор у навчанні школярів

fizyka

21-23 вересня в смт Козин Київської області пройшла науково-практична конференція «Організація та проведення загальнодержавних тестувань різних ставок: українознавчої гри «Соняшник», природознавчої гри «Геліантус» та зовнішнього незалежного оцінювання».

У роботі пленарного засідання, засідань секцій «Соняшник» та «Геліантус» взяли участь співробітники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, голови методичних комісій Творчого об’єднання «Соняшник», керівники Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянс USETI) та Українського центру оцінювання якості освіти.
Учасники заходу заслухали доповіді представників Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя та Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія».
На конференції були присутні обласні координатори ігор «Соняшник», «Геліантус», керівники та вчителі Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» Харківської обласної ради, Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №25, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, гімназії №25 Мелітопольської міської ради Запорізької області, Калуської гімназії Калуської міської ради Івано-Франківської області.
heliantusУчасники конференції у своїх виступах підкреслили важливість ігор «Соняшник» та «Геліантус» для формування у школярів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством, цілісного уявлення про природу, наукового світогляду, а також значення конкурсів фахової майстерності «Соняшник-учитель» та «Геліантус-учитель» для професійного вдосконалення вчителів-предметників.
Організатори конференції – Міністерство освіти і науки України, Творче об’єднання «Соняшник», Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні.