ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

У січні, на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, чи не щодня проходять учнівські предметні олімпіади. Олімпіадні перегони стимулюють учасників до вдосконалення, творчого розвитку, створюють здоровий дух конкуренції, розвивають логічне мислення, кмітливість.

25 січня у Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти на ІІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології з’їхалися кращі її знавці, шанувальники, які своє майбутнє планують пов’язати з цією наукою.

Із вітальним словом до учасників звернулася Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка наголосила, що знаючи та розуміючи біологію, школярі зможуть створити прекрасне екологічне майбутнє нашої держави. Тетяна Василівна побажала учасникам, щоб їхня ерудиція, знання, витримка допомогли перемогти та налаштували учнів на позитив.
Олеся Греба, член оргкомітету, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої та інклюзивної освіти управління дошкільної, загальної, середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, побажала учасникам реалізувати весь потенціал, творчі можливості та показати гарні результати.
Віталій Симочко, заступник декана біологічного факультету ДВНЗ «УжНУ», доцент, вітаючи присутніх відмітив, що досягнення біології широко використовують у сільському господарстві та в медицині. Тільки на основі знання біологічних законів можлива правильна організація охорони довкілля та раціональне використання природи. Віталій Вікторович побажав школярам позитивно налаштуватися на роботу та досягнути гарних результатів.
Ольга Бокоч, експерт-консультант, завідувач кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач біології, хімії, ознайомила учнів із умовами проведення олімпіади, побажала впевненості, порозуміння, гарних думок та позитивної енергетики.