Відбувся V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

konkshev-021

У суботу, 14 лютого, в стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяло участь 16 учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, троє - студентів ВНЗ І-ІІ та двоє - ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Відкриваючи захід, заступник директора ЗІППО кандидат історичних наук Михайло Басараб наголосив на особливому значенні конкурсу рідної мови в сучасних умовах розвитку України, побажав учасникам плідної роботи та креативності.
Вітаючи учасників, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Тетяна Гнаткович відзначила, що бути учасником цього конкурсу – не тільки опанувати граматичні правила, а й бути патріотом, знати і любити історію українського народу, його мову, традиції, формувати у собі громадянина України.
Голова журі, завідувач кафедри педагогіки і психології інститу Лідія Ходанич наголосила, що участь у конкурсі – це своєрідна заявка на громадянську зрілість, активну життєву позицію. Вона звернула увагу на його благородну мету – піднесення престижу рідної мови серед підростаючого покоління, виховання пошани до державної мови .
 У залі відбулось нагородження переможців ІІІ етапу конкурсу, яких нагороджено грамотами та цінними подарунками.