ХV Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

jacyk2

24 січня Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти радо зустрічав учасників четвертого етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

В урочистостях взяли участь заступник директора інституту з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності, канд. іст. наук М.М.Басараб, представник Ліги українських меценатів, канд. пед. наук, доцент, письменник П.М.Ходанич, завідувач кабінету методики викладання суспільного-гуматітарних та етико-естетичних дисциплін, канд. пед. наук. Т.Д.Гнаткович, методисти інституту О.І.Опачко,  М.Ю.Кирик, Н.О.Гордуз, учителі області, батьки.
В урочистій обстановці переможцям III етапу конкурсу, а це 26 учнів та студентів, було вручено почесні грамоти та бібліотечки сучасної української літератури від імені Ліги українських меценатів та департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА. До укладання бібліотечок долучилися й письменники Закарпаття, подарувавши свої книги.
Відрадно, що переможцями стали як учні обласного центру, так зі сільських шкіл гірських районів Закарпаття, що засвідчує сталий інтерес до української мови серед підростаючого покоління. Вже стало доброю традицією, що активну участь у конкурсі беруть не тільки учні шкіл та гімназій, але й юнаки та дівчата, які вже визначилися з майбутньою професією – це студенти Мукачівського державного університету, коледжу мистецтв ім. А.Ерделі Закарпатського художнього інституту, Мукачівського аграрного коледжу, Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Задора, Ужгородського та Мукачівського торгово-економічних коледжів та інших вишів.