Українська мова та література

Українське слово об'єднує

DSC 0795

4 лютого 2017 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІV (фінальний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. За результатами ІІІ (обласного) етапу, до четвертого (завершального) випробування відібрано 19 учасників – 12 учнів 8 – 11 класів, а також 7 студентів. Однак у зв`язку з погодними умовами, на жаль, 6 учасників із гірських районів не змогли прибути на конкурс.

ІІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

jacuk 6

17 грудня на базі Закарпатського ІППО відбувся ІІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Загалом у змаганнях взяли участь 134 учні 3-11 класів, а також 15 студентів ПТНЗ, ВНЗ I-II та III- IV р.а.

Змагалися знавці української мови

wevch 1

3 грудня 2016 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. У конкурсі взяло участь 27 учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 14 учнів ПТНЗ і студентів ВНЗ І-ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Об’єднані українським словом

int 02

28 березня щиро і гостинно зустріла Полтава 150 учасників ІV етапу ХХХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. На урочистому відкритті в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка знавців української мови та літератури привітали головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Олена Котусенко, ректор ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Степаненко та ректор ПОІППО імені М.В. Остроградського Віталій Зелюк.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

DSC 0100

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, започаткований відомим меценатом і українським патріотом Петром Яциком, давно перетворився на справді народний рух, що утверджує безсмертя рідної мови, творчості, добра. Цьогоріч конкурс стартував у Полтаві 9 листопада, в День української писемності та мови.

Відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

1

5 грудня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. У конкурсі взяло участь 42 учні 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 15 учнів ПТНЗ і студентів ВНЗ І-ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації. 57 творчо обдарованих учасників працювали над завданням, складеним для різних вікових категорій.

Інноваційні методи викладання уроків словесності

zamitka 5

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів-словесників із переможницею Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінації «Українська мова і література» Олесею Ківеждій (Хустська гімназія-інтернат).

Перемога найвищого рівня

y4 roku

У фінальному етапі третього (заключного) туру ХХ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Українська мова і література» здобула перемогу Олеся Ківеждій, учитель української мови і літератури Хустської гімназії-інтернату. Професійний конкурс – це не тільки випробування, це справжній вернісаж новаторських ідей і педагогічних знахідок.

Відбувся V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

konkshev-021

У суботу, 14 лютого, в стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяло участь 16 учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, троє - студентів ВНЗ І-ІІ та двоє - ІІІ–ІV рівнів акредитації.