Історія

Застосування новітніх методологічних підходів до викладання історії та правознавства

На базі Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів та Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С.Пушкіна відбувся обласний семінар методистів суспільствознавчих дисциплін районних (міських) відділів (управлінь) освіти та керівників районних (міських) методичних об’єднань учителів суспільствознавчих дисциплін «Застосування новітніх методологічних підходів до викладання шкільного курсу історії та правознавства як основа формування міжетнічної та міжконфесійної толерантності учнів в умовах полікультурного суспільства».

Вивчення суспільствознавчих дисциплін

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 20 серпня 2014 року відбувся інструктивно-методичний семінар для методистів суспільствознавчих дисциплін районних (міських) відділів (управлінь) освіти та керівників рай(міськ)методоб’єднань вчителів суспільствознавчих дисциплін “Вивчення суспільствознавчих дисциплін в ЗНЗ області в 2014/2015 навчальному році у контексті реформування національної освіти”.

Використання матеріалів історичного краєзнавства під час вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах

DSC 0192У березні 2014 року, на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Хуста, відбувся обласний науково-методичний семінар для методистів районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівників районних (міських) методичних об`єднань учителів історії «Використання матеріалів історичного краєзнавства під час вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах».

Історію творимо ми…

28 січня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Урок пам’яті на тему: «Наш край у роки війни. Книга пам’яті Закарпаття розповідає»

День визволення України від фашистських загарбників

Мета. Поглибити знання учнів про події, що відбувались у нашому краї в роки війни; розкрити героїзм мешканців нашого краю; закріплювати навички аналізу і зіставлення історичного матеріалу, вміння розглядати історичні явища в конкретно-історичних умовах.    
Виховувати учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності.
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.
Форма проведення: урок пам'яті

Актуальні питання викладання суспільствознавчих дисциплін

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся інструктивно-методичний семінар для методистів суспільствознавчих дисциплін районних (міських) відділів (управлінь) освіти та керівників рай(міськ)методоб’єднань вчителів суспільствознавчих дисциплін на тему: “Викладання суспільствознавчих дисциплін в 2013/2014 навчальному році у контексті реформування національної освіти”.