Нова українська школа стартує на Закарпатті

DSC 0118 1

Тренінг для вчителів пілотних шкіл Закарпатської області з питань упровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти завершив свою роботу.

Чотири дні – це багато чи мало? Це дні, наповнені інформацією, цікавою роботою, емоціями, враженнями.
Останній день завершився проведенням круглого столу з питань експериментальної роботи у навчальних закладах області. Приємною несподіванкою для учасників тренінгу стала участь у роботі круглого столу директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганни Сопкової. Ганна Іванівна обговорила з учасниками тренінгу питання готовності до інноваційної діяльності учителів, нові стандарти й результати навчання молодших школярів, фінансування освіти у Закарпатській області, зазначила, що на першому місці має бути дитина, і завдання учителів – зробити все, щоб учні початкових класів отримували не тільки знання, а задоволення від навчання.
У заключному слові директор департаменту зазначила, що участь у тренінгу для вчителів – це початок довгого та складного шляху реформування початкової освіти, який можна буде пройти лише за умови партнерства школи, сім'ї та громади. Ганна Іванівна окреслила подальші кроки щодо впровадження експерименту на рівні Закарпатської області та України.
Департамент освіти і науки сприятиме проведенню експерименту, щоб процес впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у пілотних школах області був якісним та продуктивним.
Учасники поділилися своїми враженнями від участі у тренінгу, висловили своє бачення щодо співпраці в рамках експерименту. Г.І. Сопкова налаштувала учасників на партнерство пілотних шкіл, співпрацю з департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти. Адже у всіх нас спільна мета – Нова українська школа.