Добірка сценаріїв до Дня вчителя з Бібліотеки «На Урок»

Цікаві розробки, створені вчителями для вчителів. Можна використовувати для різних вікових груп.
День вчителя – важливе та приємне свято, яке треба провести на вищому рівні! І воно вже не за горами! Підготувати цікаве та веселе свято, яке запам’ятається педагогам та учням, насправді не так складно, тим більше, якщо скористатися матеріалами, викладеними в Бібліотеці сайту «На Урок». Пропонуємо вам сценарії для святкування Дня вчителя, створені вашими колегами.

 

ТемаВітаємо Вас, любі педагоги
АвторКовтонюк Олена Сергіївна
Про матеріал: Сценарій свята до Дня вчителя, таймінг – 25-35 хвилин. Короткий та чіткий зміст матеріалу для привітання любих вчителів.

ТемаДень вчителя
Автор:Кручаненко Оксана Сергіївна
Про матеріал: Гумористичний сценарій до Дня вчителя, який включає веселі сценки привітання педагогів зі святом, які нібито розгортаються під час прямого ефіру спеціального вчительського телеканалу. Ізюминкою заходу стає вручення особливих нагород кращим учителям школи.

ТемаПривітання до Дня вчителя
АвторБерсеньова Оксана Андріївна
Про матеріал: Представлений матеріал можна використати для привітання вчителів школи з їхнім професійним святом. Сценарій містить багато варіантів привітань: як гумористичних, так і зворушливих.

ТемаУсміхніться, вчителю, Вас вітають джентльмени!
АвторБіль Лариса Миколаївна
Про матеріал: Сценарій до Дня вчителя, де ведучими виступають хлопчики – джентльмени, буде цікаво провести як у класі, так і на загальношкільному святкуванні.

ТемаВчительська осінь
АвторАпросяненко Олена Олександрівна
Про матеріал: Всі ми розуміємо, наскільки це важливе свято, і що вклад учителів у всьому світі неможливо переоцінити. В ході проведення заходу висвітлюється історія школи, згадуються директори та вчителі, учні, які прославили школу після її закінчення.

ТемаМи вам даруємо тепло своїх сердець
АвторШорко Оксана
Про матеріал: Свято – це стан душі. Якими святами наповнювати своє життя – це справа кожного. І коли ми святкуємо разом із дітьми, це дає нам можливість не тільки відволіктися від буднів, а й збагатити дитячу душу. Запропонований сценарій не претендує на завершеність чи остаточний вибір. Читачі можуть його доповнювати на власний розсуд.

ТемаСвятковий концерт до Дня вчителя
АвторДениско Зінаїда Юріївна
Про матеріал: Восени відзначають своє професійне свято працівники освіти. У школі в цей день вшановують вчителів. Учні проводять День Дублера. Пробують свої сили у нелегкій праці вчителя. А на завершення дня у актовій залі вітають вчителів.

ТемаКвест до Дня вчителя «Нова українська школа»
АвторКорнієць Галина Володимирівна
Про матеріал: Сценарій святково-розважальної програми для вчителів з інтерактивною формою проведення. Учителів старшокласники не тільки вітають, а й пропонують їм побути в ролі учнів, подивитися на себе очима дітей, запрошують до спільного танцю.

ТемаВсі вчителі – це ще трішечки учні
АвторАнгелова Валентина Володимирівна
Про матеріал: Сценарій свята до Дня вчителя, поданий у віршованій формі. Учні вітають своїх педагогів та дякують їм за роботу і підтримку.

ТемаДень вчителя
АвторДмитренко Олена Володимирівна
Про матеріал: Віршований сценарій свята для початкової школи. Під час святкування діти вітають своїх вчителів, зачитують цікаві вірші, дякуючи їм за підтримку та навчання.

За матеріалами сайту На урок