Нові злети у дошкіллі

vux 2

Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе у найважливіший період свого розвитку. І від того, як відбувається цей розвиток, залежить не лише майбутнє дитини, а й майбутнє родини і всієї країни.

Для пошуку ефективних моделей діяльності дошкільних закладів, виявлення майстрів педагогічної справи п’ятий рік поспіль відділ освіти Іршавської райдержадміністрації проводить районний професійний конкурс "Вихователь року". Для вихователів нашого району – це випробування власних сил, своєрідний поштовх до подальшого педагогічного росту, спілкування з колегами і підвищення кваліфікації, престиж та чудова нагода оцінити себе і роботу колег, незабутня зустріч зі світом дитинства.
Цьогорічні учасники фахового конкурсу: Неля Савко, вихователь Великораковецького ДНЗ №2, Марія Янтолик, вихователь Іршавського ДНЗ №3 та Світлана Михайлюк, вихователь Довжанського ДНЗ №2 з ентузіазмом, не покладаючи сил та енергії, висвітлювали знання з різних розділів програми „Українське дошкілля" та втілювали їх у практичну діяльність.
Фахівці дошкільної освіти використовували в роботі новітні технології, інтерактивні методи і прийоми, передаючи знання підростаючому поколінню. Дошкільнята іршавських дошкільних навчальних закладів охоче сприймали матеріал елементів тренінгової методики та нетрадиційних технік зображувальної діяльності.
Переможницею конкурсу „Вихователь року – 2016" визнаноСвітлану Михайлюк – вихователяДовжанського ДНЗ №2. Усіх учасників конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти Іршавської РДА.
Вихователь року – найрадісніший і найсвітліший конкурс серед усіх, що проводяться у дошкільній ланці на теренах Іршавщини. Він як ковток дитинства, як дарунок серцю, а зробили його таким кращі вихователі року. У цьому і полягає іхній талант – світитися самим і запалювати вогники радості в дітей.

vux 1

vux 3

vux 4