Свято осені очима дошкільнят

Теплі промені сонця, холодні дотики рясного дощу, шелест пожовклого листя, п`янкий аромат винограду, солодко-кислий смак стиглих фруктів, ранішня морозна свіжість... На порозі – останній місяць осені.
Хочеться запам`ятати ці чудові сумні осінні дні, підвести підсумки, так би мовити, зібрати урожай своїх плодів. Так само зібрали урожай творчості маленьких вихованців дитячого дошкільного закладу в с.Горбок що на Іршавщині.

Завідувач дитячого закладу Г.В. Алфелді звернулася до присутніх зі теплими словами вітання і чарівне дійство розпочалося.
Усі присутні – діти, вихователі, батьки та гості немов поринули у казковий світ осіннього парку. У залі було привітно і сонячно від дитячих віршовано-пісенних розповідей про осінь та різнобарв`я красок, відображених в осінньому вбранні маленьких вихованців. Кожен учасник балу був одягнений у казкові шати осінніх дарів природи. Привітати діточок прийшла жадана гостя – Казка (Л. Савенчук). Тут зібралися усі родичі Гарбузові – кругленька капустинка (Артьомчик Молнар), зелені Огірочки (І. Туряниця та І.Обіцький ), братики Бурячки (Павлик Попфалуші та Р.Мельничок) із сестричкою Морквинкою (В.Кампов), вірні друзі Цибулинка (К.Свалявин) з Часничком (А.Гольча) і сам господар польового царства – поважнй пан Гарбуз (І.Пантьо). Також завітали на осіннє свято у садочок Сонечко (В.Станкович) з Дощиком (В.Клоченко) та їх вірні подруги Веселка (І.Бойко) й Хмаринка (Інка Попфалуші). Заправляла святом польова царівна Осінь (Віраг А.). Кумедними гостями казкової програми були Баранці (Кобаль А. та Мигович Д.), а попрощатися з осінню прилетіли маленькі Пташки (А.Свирида та С.Обіцька).
Усе це жовтогаряче дійство супроводжувалося віршами, піснями про осінь, які є традиційними для нашого краю. Справитися із переживаннями маленьких вихованців та розкрити творчі здібності перед аудиторією допомагали вихователь Світлана Попфалуші, помічниця Світлана Галкіна та музичний керівник Ельвіра Шебела. Господарка Горбківського дошкільного дитячого закладу Ганна Василівна пригостила усіх присутніх дарами осені – запашними яблучками, фруктами та солодощами.
Свято осені не залишило байдужими не лише маленьких вихованців, а й батьків, адже майже кожен учасник приготував вдома композицію із зібраного врожаю.

Попович І.О.,
головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА