Дошкільна освіта

„Формування елементів екологічної свідомості, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до природи”

dowУ рамках підвищення кваліфікації педагогів закладів дошкільної освіти 15 грудня відбулася науково-практична конференція „Формування елементів екологічної свідомості, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до природи”.

Всеукраїнський тиждень дошкільної освіти!

1Вельмишановні ДОШКІЛЬНИКИ!
Щиро вітаємо з першою ювілейною датою з відзначення Всеукраїнського Дня ДОШКІЛЛЯ.
У 2010 році на І Всеукраїнському з'їзді працівників дошкільної освіти прийнято рішення щодо відзначення свята, створення асоціації працівників дошкільної освіти.
З нагоди Дня дошкілля, який цього року відзначається 26 вересня, Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, підкомітетом з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України організовано Всеукраїнський тиждень дошкілля 20 – 24 вересня 2021 року.

"Дошкільна освіта завтра і сьогодні – погляд у майбутнє"

dowk30, 31 серпня в рамках освітнього марафону Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти для керівників закладів дошкільної освіти області проведено інструктивно-методичну нараду „Дошкільна освіта завтра і сьогодні – погляд у майбутнє”.
На нараді розглядалися питання організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2021/2022 н.р.

Дошкільна освіта для майбутнього: досягнення і перспективи

зображення viber 2021-08-27 11-13-46-368Цьогорічний Всеукраїнський серпневий форум „Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху” приурочений святкуванню 30-річчя Незалежності України, відзначенню досягнень сфери освіти за цей період і визначенню траєкторії розвитку в майбутньому. Масштабна подія проходить у новому форматі: для обговорення важливих напрямів освітньої галузі створено тематичні локації в різних містах країни, до дискусій залучені провідні спеціалісти, науковці й педагоги.
Одна з таких локацій – стратегічна сесія „Дошкільна освіта для майбутнього: досягнення і перспективи” – розташувалася в Запоріжжі. Відвідала її і представниця Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти – Ольга Романчак, методистка кабінету методики дошкільної та початкової освіти.

Медіаграмотність для наймолодших: практики та інструменти

mediaІз метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти 19 травня 2021 року на платформі Zoom відбувся вебінар на тему: «Медіаграмотність для наймолодших: практики та інструменти». Вебінар організований консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Ольгою Юрик у співпраці із методистами кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Учасниками заходу стали 100 педагогів, керівників закладів дошкільної освіти міста Ужгорода та Хустського, Тячівського, Рахівського, Берегівського районів Закарпатської області. До участі у вебінарі було запрошено експертів ГО Академія української преси, тренерів із медіаосвіти та медіаграмотності Оксану Волошенюк та Наталію Степанову.

Наші вітання до Дня дошкілля!

1538032697 bezymyannyy22Шановні колеги – працівники закладів дошкільної освіти Закарпаття, щиро вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.
Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, великого терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Наступність освітньої моделі – умова успішної підготовки дошкільників до навчання в школі

5eb5500d98ca7709090321У рамках курсів підвищення кваліфікації 10 червня 2020 відбувся вебінар „Наступність освітньої моделі – умова успішної підготовки дошкільників до навчання в школі”, учасниками якого були більше 180 педагогічних працівників дошкільної освіти та учителів початкових класів Закарпатської області. Спікером вебінару виступила Гавриш Наталія Василівна, доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти Інституту проблем виховання Національної Академії Педагогічних Наук України, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Г.Сковороди, голова науково-методичної комісії з дошкільної освіти МОН України, член Науково-методичної ради з дошкільної освіти МОН України, основоположник методики розвитку рідної мови. Модерувала вебінар Ольга Романчак, методист кабінету методики дошкільної та початкової освіти.

Online-meetup «Рефлексія професійної діяльності педагога»

snЗапрошуємо взяти участь в online-meetup «Рефлексія професійної діяльності педагога», який відбудеться 11.06.2020 об 11.00 год. Спікер мітапу – Палько Тетяна Василівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Наступність освітньої моделі – умова успішної підготовки дошкільників до навчання в школі»

web1Шановні педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти! Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Наступність освітньої моделі – умова успішної підготовки дошкільників до навчання в школі», який відбудеться 10.06.2020 об 11.00 год. Вебінар організовано кабінетом методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Спікер вебінару – Гавриш Наталія Василівна, доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Г. Сковороди, голова науково-методичної комісії з дошкільної освіти МОН України, член Науково-методичної ради з дошкільної освіти МОН України.