Журі конкурсу "Учитель року - 2018" затвердило правила оцінки учасників фінального туру

uchitel roky

Члени фахових журі заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» затвердили зміст завдань, критерії оцінювання та особливості проведення конкурсних випробувань заключного туру. Про це йшлося під час установчого семінару для журі, проведеного Інститутом модернізації змісту освіти та Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

 

Найвищі бали отримають фіналісти, які продемонструють сучасні тенденції освітнього процесу, зокрема формування ключових компетентностей учнів Нової української школи. Також учасники мають показати, як їм вдалось реалізувати наскрізні змістові лінії («Екологічна безпека і сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність»).

Додаткові бали надаватимуть учителям, діяльність яких спрямована на формування цінностей і ставлень. Журі очікують побачити приклади нового формату педагогічної діяльності – педагогіки партнерства.

Разом із відеозаписами конкурсних випробувань відбіркового та фінального етапів, організатори оприлюднять оціночні відомості та протоколи засідань журі. А наприкінці змагання журі підготують аналітичний звіт про результати конкурсу та короткі анотації досвіду кожного фіналіста. У такий спосіб заклади післядипломної освіти та педагогічні університети зможуть використовувати досвід кращих учителів України у підготовці фахівців.

Більш детальна інформація на сайті МОН