Інша інформація

1 жовтня стартує реєстрація на конкурс «Учитель року-2018»

uch

1 жовтня розпочинається реєстрація на конкурс «Учитель року-2018», що має виявити педагогів, готових до реформування освіти. Про це йшлося під час засідання центрального оргкомітету змагань.
Переможці конкурсу отримають звання «Заслужений вчитель України» та грошові винагороди, лауреати  – грамоти Кабінету Міністрів та ВРУ.

У Закарпатті нагородили кращих педагогів

 DSC 1090

17 лютого Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зустрічав людей найшляхетнішої професії – педагогів. Учитель – це той, хто впевнено веде тернистим шляхом знань, огортаючи вірою у прекрасні вчинки, прикриваючи добротою зневіру, шукаючи майбутні переконання на сторінках історії, крокуючи назустріч майбутньому, сповненому щирих помислів у правильності вибору, та стверджувально, але невимушено, виховує патріота, юного українця, молоду генерацію великої держави – України.

Змагаються професіонали педагогічної справи

DSC 0874

У стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалося справжнє свято тих, хто, взявши за руку маленьку людину, відчинивши двері в цікавий та великий світ знань, впускають шквал вражень та емоцій, дарують нові знання, окрилюють невідомими почуттями, зачаровують творчими злетами, бережливо та ніжно піклуючись про дитячу душу, захищаючи від життєвих негараздів та перепон, виховуючи справжніх громадян України.

Результати заочного етапу другого (обласного) туру „Учитель року – 2017”

uch roku 1

12 – 13 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проходив заочний етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2017” у номінаціях „Біологія”, „Інформатика”, „Музичне мистецтво”, „Початкова освіта”.

Змінено порядок проведення заключного туру конкурсу «Учитель року»

Шановні колеги! Інформуємо про те, що у зв’язку з обмеженим фінансуванням заключного туру конкурсу «Учитель року» буде змінено порядок його проведення. Відбірковий та фінальний етапи пройдуть послідовно з 7 по 15 квітня за рахунок коштів державного бюджету. Сподіваємось на розуміння та підтримку з Вашого боку. Просимо також повідомити учасників заключного туру про ці зміни.

Олена Артеменко,
завідувач сектору організації заходів
відділу організації конкурсів і подій
Інституту модернізації змісту освіти

Нагороджено кращих учителів Закарпаття

DSC 0043

11 лютого Закарпатський ПАДІЮН привітно зустрічав гостей. Численна глядацька аудиторія з нетерпінням чекала на винуватців дійства – учасників Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”.
Учителі Закарпаття примножують надбання знаних педагогів краю власними здобутками. Сьогоднішні конкурсанти – це творчі, компетентні та креативні вчителі, які передають всі свої знання та вміння школярам, навчають долати труднощі на шляху до перемоги та виховують справжніх патріотів України.

Люди, які відкривають красу знань

DSC 0049

Педагог – це професія, яка змінює образ життя, відкриває нові можливості та перспективи, розвиває світогляд, спонукає до нових звершень. Учитель – це наставник і друг, який, навчаючи, проникає у найпотаємніші кутики дитячих душ, дає поради і настанови, формує світогляд, допомагає у важкі хвили. Освітянин сьогодні – це інтелектуально розвинена, творчо обдарована, професійно підготовлена, креативна, високоосвічена особистість.

Організаційні умови проведення «Учитель року — 2016»

uch roku

На початку грудня відбувся методологічний семінар «Всеукраїнський конкурс «Учитель року» як засіб формування компетентного педагога». Організували освітянський захід Інститут модернізації змісту освіти та Інститут педагогіки НАПН України, а до участі у ньому долучилися представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.
Відкрила освітянський захід Олена Артеменко, завідувач сектору організації заходів Інституту модернізації змісту освіти. З привітальним словом звернувся до учасників Юрій Завалевський, заступник директора цього інституту, заступник голови центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» та Микола Головко, заступник директора Інституту педагогіки НАПН України.

У Миколаєві визначили переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015»

IIIA

Сьогодні, 2 жовтня 2015 року, в Обласному будинку художньої творчості Миколаєва оголосили переможців фінального етапу третього (заключного) туру ХХ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у чотирьох номінацій.

УВАГА!!! Реєстрація учасників третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015»

- до  25 лютого 2015 року необхідно зареєструватися на порталі Всеукраїнського конкурсу „Учитель року” (адреса порталу повідомлена у реєстраційній формі - завантажити) у відповідній номінації;
- узяти  участь у конкурсному  випробовуванні (фахова майстерність), яке проводитиметься в он-лайн режимі на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти по завершенню реєстрації учасників третього (заключного) туру Конкурсу (після 26.02.2015).