Визначали знавця російської мови та літератури

ros 2

1 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області змагалися у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури.

Відкрив олімпіаду Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, який побажав юним шанувальникам мови розкрити свої знання. Наталія Бедзір, голова журі, завідувач кафедри літератур народів світу та компаративістики філологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор філологічних наук, наголосила, що мова не має бар’єрів. Побажала знайти свій життєвий шлях, втіливши набуті навики та вміння.
Тетяна Гнаткович, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, викладач української мови і літератури та російської мови і літератури, ознайомила школярів із ходом проведення олімпіади та побажала позитиву та перемоги.

ros 1