ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відкрито

anhl 3

10 січня у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалися олімпіадні змагання за звання найсильнішого та найрозумнішого. Першими у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад стартували знавці англійської мови –учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатського краю.

Відкрив олімпіаду Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського ІППО, побажав юним інтелектуалам цікавих змагань та успішних результатів.
Сніжана Голик, голова журі, завідувач кафедри англійської філології факультету іноземної філології ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доцент, акцентувала на необхідності знання англійської мови та побажала успіху у випробуваннях.
Кейті Міллер, одна з волонтерів Корпусу Миру США в Україні, звернулася до присутніх з побажаннями та наголосила, що журі докладе максимально зусиль для створення сприятливих умов для олімпіадних змагань.
Мар'яна Тріфан, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, ознайомила учасників із умовами проведення олімпіади та побажала легкої перемоги.

anhl 1

anhl 2

anhl 4