Архів новин

XIX Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

jac 6

8 грудня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся третій етап XIXМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На це справжнє свято української духовності зійшлися учні 3 – 11 класів закладів загальної середньої освіти з усіх районів і територіальних громад області, студенти різних вишів. Підтримати конкурсантів приїхали вчителі, чимало батьків. Простора актова зала інституту ледве умістила учасників урочистостей з нагоди відкриття конкурсу.

Рідна мова – …життя духовного основа

golovna 1

1 грудня 2018 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти вітав учасників третього етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської й студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У Закарпатті підбили підсумки IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

DSC 0720

30 березня у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося урочисте закриття та вручення 108 дипломів переможцям IV етапу ХХI Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

У Закарпатті стартували змагання кращих економістів та знавців угорської мови та літератури

DSC 0230

25 березня у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” урочисто стартував ІV етап ХХI Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та IV етап IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури. На змагання з економіки прибуло 25 команд, 108 учасників, а разом із ними – керівники команд, члени журі й організаційного комітету, на угорську мову та літературу – 9 учасників. Найкращі знавці економічних наук, майбутні експерти, які піднімуть економіку України на світовий рівень, з’їхалися з усіх куточків України, щоб у нелегких і вирішальних перегонах визначити переможців, а юні шанувальники угорської мови та літератури визначать найсильнішого знавця рідної мови.

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

IMG 3227

17 лютого Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти радо зустрів учасників IV етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Урочистості з нагоди свята рідної мови почалися з палкого і мудрого онлайн-привітання учасникам конкурсу виконавчого директора Ліги українських меценатів, визначного українського письменника і громадського діяча М.Ф. Слабошпицького.

Завершальний акорд учнівських олімпіад

01 1

10 лютого у ДВНЗ „Ужгородський національний університет” учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області змагалися у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій за звання найсильнішого знавця комп’ютерних наук та право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Шевченко єднає молодь усього світу

wevch 6

3 лютого 2018 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІV (фінальний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. За результатами ІІІ (обласного) етапу, у четвертому (завершальному) випробуванні взяли участь 8 учнів 5 – 11 класів, а також 2 студентів. Особливістю цьогорічного випробування було те, що поряд з учасниками-закарпатцями взяла участь і переможниця ІІІ (обласного) етапу конкурсу з міста Краматорська Донецької області, яка тимчасово перебуває на Закарпатті.

Визначали найкращих умільців із трудового навчання

 

trud 2

2 лютого в Ужгородській ЗОШ І-ІІІ ст. №8 учні 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області змагалися у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючих та технічних видів праці.