Архів новин

Олімпіадні перегони знавців угорської мови

ugor 2

18 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури. В олімпіадних перегонах змагалися 43 учнів 9-11 закладів загальної середньої освіти області.

Юні екологи змагалися за звання найсильнішого

ekol 4

17 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. 47 шанувальників чистого довкілля 10-11 класів закладів загальної середньої освіти області з’їхалися, щоб у нелегких змаганнях вибороти почесне звання кращого знавця екології.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

astro 4

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, де 36 учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти змагалися за звання найсильнішого та право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Триває олімпіадний марафон

ekon 2

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, який продовжив тривалий олімпіадний марафон.
34 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області змагалися за звання кращого знавця економіки.

Фінальні олімпіадні перегони з іноземних мов

nim 2

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти завершилися олімпіадні змагання за звання найсильнішого знавця іноземної мови.
Учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатського краю з’їхалися до обласного центру, щоб взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької та німецької мов.

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відкрито

anhl 3

10 січня у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалися олімпіадні змагання за звання найсильнішого та найрозумнішого. Першими у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад стартували знавці англійської мови –учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатського краю.

Мова – інструментарій творення духовного світу людини

IMG 1023

16 грудня 2017 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. У конкурсі взяло участь 35 учнів 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 19 учнів ПТНЗ і студентів ВНЗ І-ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації. 54 творчо обдарованих учасників працювали над завданнями, складеними для різних вікових категорій.

Українська мова – це модно й престижно

jacuk 5

Співуча, мелодійна, барвінкова, багата… Так характеризують українську мову. Її краса, милозвучність і гнучкість дає можливість пізнати Всесвіт, удосконалити власне мовлення. Важливою рисою справжнього громадянина є знання державної мови, правильне і вміле володіння нею. Школярі, учні профтехосвіти, студенти, усі ті, які добре розуміють свій обов’язок – не просто вчитися, а виховувати й формувати в собі свідомого, переконаного, освіченого громадянина Української держави – доводять це, щорічно беручи участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Адже конкурс є однією з форм складної націєтворчої роботи, яка є актуальним завданням усього українського суспільства.

Відкриття ІII Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури і румунської мови та літератури

DSC 1200

27 березня в актовій залі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося свято мови – відкриття ІII Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури і румунської мови та літератури.

Завершився фінальний етап олімпіади

DSC 1270 - копия

25 березня у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулося урочисте закриття та вручення дипломів переможцям IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
Упродовж п’яти днів юні знавці екології в напружених інтелектуальних змаганнях визначали найкращих.