Оновлена програма з трудового навчання

DSC 1687 - копия - копия
27 червня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум методистів рай(міськ) відділів(управлінь) освіти та керівників методичних об’єднань учителів трудового навчання, спрямований на роз’яснення особливостей організації начально-виховного процесу за оновленою програмою з трудового навчання для учнів 5-9 класів. 
Г.І. Тяскайло, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, ознайомила педагогів із змістовно-методичними особливостями проектно-технологічної системи трудового навчання за оновленою програмою. 
Учасники семінару отримали інформацію про суть ключових та предметних компетентностей відповідно до особистого внеску у формуванні життєвих потреб учнів, їхніх інтересів та природних здібностей. У рамках круглого столу обговорено шляхи викладання предмета „Трудове навчання” за оновленою програмою для учнів 5-9 класів з урахуванням регіональних особливостей трудового виховання школярів. 
Під час майстер-класу розроблено календарно-тематичне планування викладання предмета.
В обговоренні взяли участь: С.Л. Сег, методист РМК відділу освіти Великоберезнянської РДА, Л.М. Вівчар, учитель трудового навчання Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, В.В. Браїла, методист РМК відділу освіти Хустської РДА, М.М. Орос, учитель трудового навчання Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.
DSC 1684 - копия - копия
DSC 1685 - копия 2