Зустріч педагогів Рівненщини та Закарпаття

volun 1

21 жовтня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся круглий стіл науково-педагогічних працівників Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Закарпатського інститутупіслядипломної педагогічної освіти.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського ІППО, привітав гостей на теренах закарпатської землі, подарував монографію „Ужгородська гімназія” та „Коротку історію Ужгородської гімназії”, наголосивши, що не можна побудувати сучасну модерну школу, не ознайомившись із досвідом плеяди педагогів краю, які диктували тогочасну моду.
Іван Вєтров, перший проректор Рівненського ОІППО, подякував колегам за гостинність, коротко розповів про основні напрями діяльності закладу, та презентував науково-методичний журнал „Нова педагогічна думка”. Іван Васильович запросив закарпатських колег до тісної співпраці, зокрема, до академічної мобільності викладачів.
Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського ІППО, вів мову про основне завдання інституту – підвищення кваліфікації педагогічних працівників, закцентувавши увагу на дистанційній та очно-заочній формах навчання.
Керівники структурних підрозділів та завідувачі кафедр ознайомили колег із Волинської області із основними напрямами своєї діяльності, окресливши преваги та ризики роботи сучасних педагогів.
Надя Мельник, проректор з науково-методичної роботи Рівненського ОІППО, презентувала закарпатським колегам особливості та перспективи науково-методичної служби району, наголосивши на Рівненській регіональній школі новаторства, дистанційному центрі методичної підтримки педагога в міжкурсовий період.
Робота круглого столу завершилася пропозицію про більш тісну співпрацю двох освітніх установ.

volun