Всеукраїнська нарада керівників департаментів освіти і науки та директорів ОІППО триває

sumy1

20 травня у Сумському ОІППО продовжила роботу Всеукраїнська нарада керівників департаментів/управлінь освіти і науки та директорів/ректорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, яку проводив виконуючий обов’язки директора Інституту модернізації змісту освіти Ю.І. Завалевський.

Він окреслив підсумки експертизи підручників для учнів 8 класу: представлено 199 підручників, отримали позитивну експертизу 177 підручників, після обрання школами на сайті репозитарію залишилося 152 підручники, але наразі триває повторне голосування. Піднімалися питання організації на базі ОІППО підготовки керівників освітніх округів, місця закладів післядипломної педагогічної освіти і методичних кабінетів у системі освіти.
Микола Кириченко, проректор ДВНЗ „Університет менеджменту освіти”, розповів про основні напрями діяльності створеного Українського відкритого університету, у складі якого співпрацюватимуть й ОІППО.
Учасники освітянського форуму ознайомилися також із системою роботи Сумського національного аграрного університету, у складі якого 6 коледжів, що працюють за узгодженими програмами.

ppo

ppo 3

ppo 2

sumy9