Навчання з Google

google

У Києві з 25 по 27 листопада за підтримки Асоціації керівників закладів освіти України «Відроджені гімназії України» та Інституту модернізації змісту освіти уже вкотре проведено навчання «Google Apps for Education». Google Apps for Education – система безкоштовних інструментів, що надає необхідні технології для освіти та дає змогу розгорнути й підтримувати інформаційно-освітнє середовище навчального закладу.

Відкрив зліт теплими побажаннями президент Асоціації Ярослав Турянський. Робота розпочалася з семінару-тренінгу Google Apps for Education, в якому взяли участь близько 100 педагогів України, а модераторами були представники Інституту модернізації змісту освіти Наталія Гущина, Антоніна Букач та Артем Герман. Мета тренінгу – розвивати навички у роботі з хмарними сервісами, формувати бачення перспектив розвитку власного навчального закладу через впровадження ІКТ-інновацій.
Наталія Гущина коротко ознайомила присутніх з хмарним сервісом Google Apps, наголосила на значимості впровадження новітніх технологій в організацію навчально-виховного процесу освітніх закладів та окреслила його переваги над стандартними формами роботи.
Антоніна Букач та Артем Герман, виступаючи у ролі тренерів, показали елементи практичного використання в роботі як особистого акаунта на Google, так і саме освітнього сервісу для цілого закладу, детально зупинилися на перевагах у використанні інноваційного інструменту обміну, співпраці, контролю – Google Classroom.
Працювали насичено, адже кожен учасник за допомогою свого пристрою та мережі Wi-Fi зміг попрактикуватися у хмарі Google Apps.
Після тренінгу учасники конференції побували у Дарницькій СШ І-ІІІ ст. №309 м. Києва. Свою роботу школа представила з теми «Сучасні інноваційні технології національно-патріотичного виховання в закладах освіти». «Школа безмежних можливостей» – такий девіз закладу, і це справді так. У цьому переконали присутніх проведені й побачені майстер-класи з багатьох предметів, творчі доробки педагогів та учнів. Національно-патріотичний дух спонукав працівників до створення музею національно-визвольних змагань на базі закладу. Експонатами стали зброя, залишки речей солдатів, які загинули в АТО.
Комп’ютерні технології рухаються вперед, тому освіта повинна теж іти у ногу з часом. Тільки так можна задовольнити потреби сучасності.
google1