Здобутки освітян Закарпаття

DSC 0375

З 20 до 22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Сьомий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», де свої здобутки та досягнення презентували навчальні заклади різних рівнів із усіх регіонів країни, наукові установи, методичні центри, регіональні органи управління освітою, видавництва, міжнародні наукові установи, представництва, що забезпечують галузь освіти засобами навчання.

Відкрив освітянський форум Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України і НАПН України, який наголосив, що інноваційний розвиток освіти має стати підґрунтям для реформування інших сфер суспільно-економічної діяльності. Побажав учасникам успіхів та творчих звершень на освітянській ниві.
Наталія Вяткіна зачитала учасникам лист-вітання від Міністра освіти і науки України Сергія Квіта.
Наталія Борисівна, директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України, відзначила, що освітяни України, усвідомлюючи необхідність змін, успішно працюють над впровадженням нових державних освітніх стандартів, вирішують завдання апробації та впровадження інноваційних педагогічних систем з використанням інформаційних технологій, системної модернізації змісту освіти та її управління відповідно до вимог євроінтеграції.
Науково-педагогічні працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти представили напрацювання з дослідно-експериментальної та проектної роботи закладу, науково-методичні розробки, навчально-методичну літературу, творчі розробки.
Під час форуму зацікавленість учасників викликали освітні проекти «Культура добросусідства» та «Європа в школі-2».
У рамках освітянського форуму 21 жовтня відбудеться наукова конференція Закарпатського ІППО «Науково-методичне забезпечення дослідно-експериментальної роботи в навчально-виховних закладах Закарпатської області в контексті євроінтеграційного розвитку».
За підсумками Сьомого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Берегівська філія Закарпатського ІППО нагороджені Золотими медалями у номінаціях «Інновації у підвищенні професійної компетентності педагога» та «Інновації у розвитку науково-дослідної співпраці з міжнародними науковими спільнотами, установами та закордонними закладами освіти».

DSC 0428