Наукова тема інституту. Розвиток та результати 2020

3 2021Наукова діяльність інституту третій рік поспіль здійснюється  за  темою "Розвиток неперервної освіти педагогів в умовах полікультурного середовища та євроінтеграції". Дослідження науково-педагогічних й педагогічних працівників інституту у рамках цієї теми в 2020 році відображено в колективній монографії "Особливості системи та управління неперервним професійним розвитком педагогів в умовах полікультурного середовища та євроінтеграції", виданій Академією управління та адміністрування (м. Ополє, Польща). Монографія розміщена за посиланням https://www.wszia.opole.pl/strona-glowna/jestem-studentem/biblioteka/ebooki-dla-studentow/

 

Пленарне засідання ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції

11111У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти традиційно розпочато уже ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію (з міжнародною участю) «Неперервна освіта: актуальні дискурси». Нагадаємо, що серед співорганізаторів Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; КЗВО "Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради"; КЗ "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради; Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України; Центр європейської політики (Centrum pre európsku politiku) м. Братислава, СР. Роботу конференції організовано з використанням сервісу ZOOM. Саме завдяки сучасним інформаційним технологіям навіть в умовах карантину подолано кордони між Україною, Словаччиною та Угорщиною.

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує на ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію (з міжнародною участю) «Неперервна освіта: актуальні дискурси»

konf

Організатор: Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти

Співорганізатори:
Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
КЗВО "Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради";
КЗ "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради;
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України;
Центр європейської політики (Centrum pre európsku politiku) м.Братислава, СР.

Дата проведення: 15 – 16 жовтня 2020 року.

Скарби рідного краю

skБезцінні, не приховано духовні, зібрані з великою любов’ю Ольгою та Іваном Тимофеєвими, у скорому часі відкриються всім, хто по справжньому дбає про дітей.
Щиро вдячні шановним укладачам та авторам досвіду роботи (це більше сотні педагогів закладів дошкільної освіти краю, знайомтесь із ними тут). Пишаємося усіма вами! За одне повідомляємо, що збірку схвалено для використання в дошкільних закладах України (лист ІМЗО від 18. 05. 2020р. № 22.1/12 - Г- 274), з чим усіх радо вітаємо.

Науковий форум з нагоди річниці Карпатської України

карп укр

Дев’ятнадцятого березня в Ужгороді відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція „Карпатська Україна в контексті українського державотворення, міжнародних взаємовпливів і глобальних процесів”, співорганізаторами якої виступили Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Карпатський університет імені Августина Волошина.

VІ Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу "Культура добросусідства" в закладах освіти України

kd

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України щодо розвитку громадянської освіти, соціальної компетентності, задоволення освітніх потреб представників національних меншин, розвитку навичок успішної міжкультурної комунікації, зниження конфліктного потенціалу в суспільстві у Закарпатській області проводиться адаптація й апробація комплексу програм наскрізного інтегрованого курсу "Культура добросусідства".
17 січня 2019 року у м. Харкові розпочато VІ Робочу нараду з питань апробації та впровадження курсу "Культура добросусідства" в закладах освіти України, учасниками якої стали представники департаментів освіти і науки облдержадміністрацій та інститутів післядипломної педагогічної освіти.

ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

IMG 5972

17 жовтня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочала роботу ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Післядипломна педагогічна освіта: особливості професійно-особистісного розвитку педагогів в умовах освітньої реформи”.

V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України

V 1
23 листопада в м. Львові розпочалася чотириденна V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України.

Закриття ІІ Міжнародної літньої школи

DSC 0591

29 червня, останній день роботи Школи, виявився надзвичайно творчим та плідним. Микола Журба, д. ф. н., завідувач кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, наголосив на формуванні життєвої необхідності дорослих громадян у постійному вдосконаленні освіти впродовж усього життя та провів майстер-клас „Фронезис освіти 2.0”, зацікавивши аудиторію нестандартними підходами.