V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України

V 1
23 листопада в м. Львові розпочалася чотириденна V Робоча нарада з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в навчальних закладах України.

Оновлена програма з трудового навчання

DSC 1687 - копия - копия
27 червня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум методистів рай(міськ) відділів(управлінь) освіти та керівників методичних об’єднань учителів трудового навчання, спрямований на роз’яснення особливостей організації начально-виховного процесу за оновленою програмою з трудового навчання для учнів 5-9 класів. 

Закарпатський ІППО звітує

zvit 4

30 січня у Закарпатському ІППО відбулося розширене засідання Вченої ради, де директор, Тетяна Палько, звітувала про виконання Плану роботи закладу за 2016 рік та перспективи розвитку на 2017 рік.

Науково-методична рада ДВНЗ „Університет менеджменту освіти” НАПН України

рада 24

24 січня відбулося перше засідання науково-методичної ради ДВНЗ „Університет менеджменту освіти” Національної академії педагогічних наук України, де розглядалися питання про діяльність лабораторії проблем педагогіки і психології післядипломної освіти (на громадських засадах) Українського відкритого університету післядипломної освіти (УВУПО), основні напрями розвитку регіональних освітніх систем підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розгляд матеріалів, поданих до науково-методичної ради.

Яка вона, школа майбутнього?

kniha 1

Переосмислити істинну природу й мету освіти – на часі. На часі й діяти, щоб покласти край застарілій системі освіти, перейти до практичного вирішення критичних проблем. Саме це спонукає звертатися до кращих світових практик змін та черпати досвід із усіх існуючих джерел.

Обласна школа педагогічної майстерності

DSC 0990

23 листопада у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочала роботу Обласна школа педагогічної майстерності „Конкурс „Учитель року” – грані педагогічної творчості”, мета якої – підтримка творчої праці вчителів, підвищення їхньої фахової майстерності, популяризація педагогічних здобутків учителів-переможців й лауреатів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”.

ХІІ Всеукраїнська науково-методична конференція

DSC 0811

11 листопада у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти продовжила роботу ХІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «Реалії та перспективи євроінтеграційного розвитку післядипломної педагогічної освіти України».
Мета конференції: вироблення рекомендацій щодо питань розвитку та вдосконалення системи післядипломної педагогічної освіти, духовного розвитку особистості в умовах реформування освітньої системи України, запровадження інноваційних процесів в освітньому просторі регіону та країни.

Закарпатському ІППО – 70 років!

DSC 0586

Закарпаття з давніх-давен славилося високоосвіченими особистостями, які розвивали культуру, творили освіту і науку не тільки на теренах свого краю, але й у багатьох країнах світу.
Традиції знаних краян у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує плеяда науковців та методистів, які навчають молоду генерацію відстоювати власну думку, боротися за свої права, бути справжніми патріотами України.