Міжнародна співпраця з інститутом імені Гал Ференца (м. Сорвош, Угорщина)

galferenc

13 лютого в м. Берегово відбулася робоча зустріч представників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та факультету педагогіки інституту імені Гал Ференца (м. Сорвош, Угорщина) з питання налагодження контактів та доцільності розробки угоди про співробітництво між двома установами.

У заході взяли участь Михайло Басараб, заступник директора з питань з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, Ольга Романчак, методист кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти ЗІППО, Юрій Герцог, старший викладач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти ЗІППО, Бейла Габода, методист Берегівського філіалу ЗІППО, Імре Ліпчеі, декан факультету педагогіки інституту ім.Гал Ференца (м.Сорвош, Угорщина), Ліпчеіне-Цифра Магдолна, старший викладач факультету педагогіки інституту ім. Гал Ференца (м. Сорвош, Угорщина).
Відрадно, що у розробці угоди про співробітництво між установами зацікавлені обидві сторони. Учасники узгодили питання налагодження партнерських відносин між двома установами з питань освіти, науки, методики навчання з урахуванням загальноєвропейських стандартів розвитку вищих навчальних закладів.
Присутні запропонували внести до розробленої угоди наступні пункти:
-  організація обміну досвідом з питань, які викликають зацікавленість установ із метою забезпечення мобільності працівників;
- участь у науково-практичних конференціях та професійних методичних заходах;
- реалізація спільних наукових, навчальних та методичних проектів для розвитку освітньої галузі та установ.
Учасники зустрічі домовилися, що після розробки текстів угоди українською і угорськими мовами та відповідного погодження, організувати офіційне підписання ще цього року.