Освітні потреби представників ромської наіцональності


Днями відбулася зустріч директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Т.В.Палько з Ольгою Жмурко – керівником програми «Рома України» міжнародного фонду «Відродження» та менеджером цієї програми Володимиром Шваюном.


В ході зустрічі Т.В.Палько інформувала гостей про задоволення освітніх потреб представників ромської народності в Закарпатській області, про заходи, які вживаються інститутом щодо науково-методичного забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти області з цього питання.
Представники з м.Києва інформували директора інституту про роботу Міжнародного фонду «Відродження» з питання підвищення соціально-економічного статусу й інтеграції до суспільства ромської спільноти, заходи з поліпшення якості життя ромів.
Вони також запропонували у рамках програми «Рома України» спільно із Закарпатським інститутом післядипломної освіти розробити міжнародний проект, який буде спрямований на підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що працюють з дітьми-ромами.