Міжнародна діяльність

„Активний громадянин – ефективна влада”

Проект „Активний громадянин – ефективна влада” започатковано у зв’язку зі зміною парадигми громадянської освіти й надає молодим людям необхідні знання про своє громадянство через реальні дії. Ми навчаємо їх бачити проблеми в оточенні, визначати можливі рішення (політику) для поліпшення поточної ситуації та розробляти ефективні заходи для того, щоб державні органи могли виконувати свою роль та забезпечити належне виконання волі громадян. Таким чином плануємо зробити свій внесок на зменшення громадянської пасивності та небажання органів влади ефективно виконувати свою місію. У ході роботи ми хочемо сфокусувати увагу на зміні мислення не тільки молоді, але також вчителів, молодіжних працівників та персоналу державного управління. Ціллю є також сприяти появі партнерських відносин між громадянським суспільством та державними органами влади, з тим щоб досягнуті зміни могли мати шанс залишитися і після завершення проекту.

Міжнародний українсько-словацький проект „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc”

IMG 6535

Відповідно до угоди між Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Пан'Європейським університетом (Paneurópska vysoká škola, м. Братислава, Словацька Республіка) щодо реалізації міжнародного українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc” 24 квітня на базі лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області відбувся семінар із впровадження результатів проекту. Партнерами в організації проведення семінару були громадські організації „Центр європейської політики (м. Братислава, Словаччина) та „Агенція досліджень регіонального соціуму „Карпатія” (м. Ужгород).

„Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduс”

inov 1

4 квітня в м.Михайлівці (Словацька Республіка) проведено Міжнародну наукову конференцію „Інноваційні методи в освіті і науці 2017”. Конференція проведена в рамках українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduс”. Цей проект фінансується з фондів Норвезького Королівства та державного бюджету Словацької Республіки.

Міжнародний українсько-словацький проект „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc”

educ 5

Відповідно до угоди між Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Пан'європейським університетом (Paneurópska vysoká škola, м. Братислава, Словацька Республіка) щодо реалізації міжнародного українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc” 1 – 2 лютого 2017 року відбувся семінар з питань апробації розроблених методичних матеріалів учасниками проекту.

Семінар «Інформаційні технології у навчанні» міжнародного українсько-словацького проекту

slov 1

4 – 10 грудня в м. Братислава (Словаччина) проведено п’ятий (заключний) науково-практичний семінар «Інформаційні технології у навчанні» міжнародного українсько-словацького проекту «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc». Учасниками семінару були вчителі Закарпатської області та Східної Словаччини, працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Кошицького та Пряшівського педагогічних методичних центрів (Словаччина). Проект реалізується Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Пан-європейським університетом (Paneurópska vysoká škola, м. Братислава, Словацька Республіка) та Центром європейської політики (СЕР) у рамках програми «SK08 Транскордонне співробітництво», яка фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки.

Міжнародний українсько-словацький проект «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc»

 

inov 3

3 жовтня в м. Ужгороді розпочав роботу четвертий науково-практичний семінар „Громадянське суспільство та громадянство”, котрий триватиме до 7 жовтня, у рамках міжнародного українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc”. Проект реалізується Пан'європейським університетом (Paneurópska vysoká škola, Братислава, Словацька Республіка) спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти в рамках програми „SK08 Транскордонне співробітництво”, яка фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки. Окрім ЗІППО організаторами семінару є громадські організації – партнери проекту: Центр європейської політики (СЕР, Словаччина) та Агенція досліджень регіонального соціуму „Карпатія” (Україна).

Третій науково-практичний семінар міжнародного українсько-словацького проекту «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc»

20160705 090920

4–8 липня 2016 року в м. Михайловце (Словаччина) проведено третій науково-практичний семінар міжнародного українсько-словацького проекту «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc». Учасниками семінару були вчителі Закарпатської області та Східної Словаччини, працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Кошицького та Пряшівського педагогічних методичних центрів (Словаччина). Проект реалізується Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Пан-європейським університетом (Paneurópskavysoká škola, м. Братислава, Словацька Республіка) у рамках програми «SK08 Транскордонне співробітництво», яка фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки. Тема семінару – «Традиції та народна культура».

Співпраця з університетом Матея Бела

uhoda 4

Євроінтеграційний напрям розвитку освіти України вимагає щоденних кроків у налагодженні тісної співпраці між освітніми структурами різних країн. З цією метою відбулася зустріч представників Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з керівництвом державного університету Матея Бела у м. Банській Бистриці (Словаччина), який хоч і відносно молодий, заснований 1978 року, але на сьогоднішній день є одним з найкращих вищих навчальних закладів не лише в Словацькій Республіці, а й в східно-європейській частині Євросоюзу.

Продовжується реалізація міжнародного українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduk”

0 1 2

29 лютого в м. Ужгороді розпочав роботу другий науково-практичний семінар „Духовна культура та релігія”, котрий триватиме до 4 березня, у рамках міжнародного українсько-словацького проекту „Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc”. Цей проект реалізується Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Пан'європейським університетом (Paneurópska vysoká škola, Братислава, Словацька Республіка) в рамках програми „SK08 Транскордонне співробітництво”, яка фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки. Окрім ЗІППО організаторами семінару були громадські організації – партнери проекту: Центр європейської політики (СЕР, Словаччина) та Агенція досліджень регіонального соціуму „Карпатія” (Україна).