Конференції

Шановні освітяни, колеги, друзі, партнери!

320200523122648318 листопада 2021 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти відзначатиме 75-у річницю своєї діяльності.
Урочистості з цієї нагоди, а також відкриття ХV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Неперервна освіта: актуальні дискурси»розпочнуться о 10.00 рівно за десять днів!
Повідомляємо, що термін подачі матеріалів для участі в конференції продовжено до 12.11.2021 року.
Будьте з нами!
 

Тези ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства"

обклад1

У збірнику викладено тези доповідей та виступів учасників педагогічних читань (24 вересня 2021, м. Ужгород), присвячених втіленню в освіту сьогодення гуманістичних ідей Василя Сухомлинського. Розглядаються актуальні питання демократизації та гуманізації освіти, реалізації Концепції Нової української школи на основі ідей Василя Сухомлинського. Переглянути ТУТ

Подяка колективу

ПодякаНещодавно, 24 вересня 2021 року, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно із поважними установами науки та освіти України проведено ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”.
Приємним відлунням цих читань є відгуки й численні прохання поділитися матеріалами, які засвідчують затребуваність й широке використання наукових здобутків, ідей, порад Василя Сухомлинського.
Зі свого боку, ми ще раз щиро дякуємо всім, хто представив свої наукові, методичні розвідки спадщини великого педагога-гуманіста, поділився досвідом її використання.
Радіємо, що і вклад нашого колективу в організацію, проведення цьогорічних читань високо оцінили учасники та партнери-співорганізатори події. Так за високий рівень підготовки та інформаційно-технологічного забезпечення проведення ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства” колектив Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти отримав ПОДЯКУ Національної академії педагогічних наук України.
Навзаєм, щиро дякуємо за визнання та можливість співпрацювати на розвиток освіти і науки України.
 

Резолюція (за результатами роботи ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства")

24 вересня 2021 року у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”. Резолюцію за результатами роботи читань можна переглянути ТУТ

 

"Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства"

Screenshot 41824 вересня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбуваються ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання „Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства”.
Попри те, що Всеукраїнські педагогічні читання “В. О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю” є щорічними з 1994 , в Закарпатській області вони проводяться вперше.
Цього року організаторами педагогічних читань стали Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.О. Сухомлинського, Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського, департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та кафедра теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету.

Програма ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства"

Переглянути документ  У зв'язку з введенням карантинних обмежень конференція відбудеться в режимі онлайн!Програма Сухомлинський Страница 01