Щирі слова вітань та подяки. До 75-річчя ЗІППО

75 year  копия1У переддень ювілею на адресу Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти надходять десятки вітань від науковців, закладів-партнерів, вчительської громади. Особливо тішать теплі слова від слухачів курсів, від педагогів-ветеранів, відомих людей. Навіть з-за меж області. Ми вдячні за пошанування нашого колективу кожному, хто це зробив.
Подаємо деякі з листів.
 
***
З Інститутом післядипломної педагогічної освіти в Ужгороді пов’язана вся моя сорокарічна вчительська праця. З любов’ю згадую методистів кабінету української мови і літератури М.Ф.Опаленик, О.Т.Кирчів, Т.Д.Гнаткович, колишнього директора закладу М.М.Талапканича, методиста П.П.Стрічека. Їх досвід для мене був дуже цінним і корисним. Сьогодні в інституті працює нове покоління вчених та методистів. Я щиро дякую всім за співпрацю і сердечно вітаю працівників цього закладу з високим ювілеєм. Хай щедро врожаїть педагогічна нива Закарпаття для її трудівників!
Петро Мідянка,
письменник, лауреат Національної премії
України ім. Т.Г.Шевченка,
вчитель-методист, Тисалівська гімназія
Нересницької сільради Тячівського району
***
Дорогі наші друзі з України! Вісім років співпраці у режимі конференцій та публікацій переконливо доводять, що наші спільні стремління у розвитку педагогічної науки та практики мають багато спільного. Через наше спілкування ми довідувались про нове у вас, а ви – так само про нове у нас. Шкода, що в останні роки це спілкування тільки онлайн. Що ж поробиш, такі реалії… Плекаємо надію на дружні зустрічі наживо. Про цікаві відкриття в майбутньому.
Вітаємо вас з ювілеєм! Довгих і плідних років кожному!
Кравчік-Бліхарська Малгожата,
професор кафедри педагогіки та психології Університету Яна Кохановського
в м. Кельце (Польща), доктор філософії (PhD)
***
Від імені Сегедського університету вітаю всіх керівників та працівників Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти з тієї визначної нагоди, святкування 75-річчя свого створення. З великою гордістю можу сказати, що Середський університет тісно співпрацює з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти, оскільки у нас теж є Педагогічний факультет, де займаються підготовкою фахівців з дошкільної, початкової та інклюзивної освіти, і, таким чином, у нас є багато можливостей для співпраці, якою ми користуємося уже близько десяти років. Це і проведення та участь у спільних конференціях, і видавнича діяльність, наприклад, Ваші поважні колеги, зокрема доцент Ганна Рего, друкували свої наукові розвідки у наших збірниках, так само я та мої колеги друкувалися у Ваших наукових збірниках. І ця співпраця завжди сприяла оновленню, вдосконаленню педагогічної освіти і взаємному обміну досвідом. Та подія, завдяки якій я зараз виступаю, повинна надати звучання великому захопленню та похвалі. Вітаю Вас від імені Сегедського університету за ту актуальну роботу, яку Ви здійснюєте з удосконалення освіти. Сподіваюся, що і подальші десятиліттями й надалі будемо співпрацювати, використавши можливості проведення спільних конференцій, розроблення спільних наукових тем, створення спільних програм тощо.
З прекрасної нагоди святкування 75-річчя бажаю Вам (керівництву та всім працівникам закладу) подальших успіхів, наснаги, гарних досягнень, а нам бажаю, щоб наша співпраця тривала і надалі. І, на завершення, бажаю всім міцного-міцного здоров’я!
Фаїне Домбі Аліса,
професор Педагогічного факультету ім. Дюли Югаса Сегедського університету (м.Сегед, Угорщина),
доктор габілітований
***
Моє перше знайомство з інститутом відбулося на початку педагогічної діяльності. Творча атмосфера, цікаві лектори… Сюди завжди хотілося приходити, аби почерпнути нового досвіду. Цю потребу відчувала й будучи вчителем, і згодом – у статусі керівника закладу освіти. Динамічні зміни в освітньому середовищі потребують швидкого налаштування на нові підходи в роботі. У стінах ЗІППО завжди можна практично осягнути особливості цих підходів. Заклад і сам швидко реагує на нові виклики. В умовах епідеміологічної ситуації – робота онлайн, і знову безперебійний процес навчання й удосконалення педагогічних кадрів. Це дає змогу вивчення кращих практик у спілкуванні з фахівцями інституту й колективами з інших освітніх закладів, забезпечує можливість тримати руку на пульсі всіх інновацій.
З повагою, Жанна Опаленик,
директор гімназії (м.Перечин)
***
Доброго ранку, Тетяно Іванівно! Хочу висловити Вам свою вдячність за те, що колись дали мені чіткі, змістовні роз'яснення щодо проходження дистанційних курсів. На цьому етапі курси завершилися, і я отримала свідоцтво. Хочу також висловити вдячність вашій колезі - Жабляк Марії Дмитрівні. Дякую за змістовні і цікаві лекції. Дякую за відповідальне ставлення до своєї роботи і до своїх професійних обов'язків!
Здоров'я, благополуччя вам всім і вашим родинам!!!
Я вдячна долі за те, що на моєму життєвому шляху зустрілися такі люди як ви!!!! Добра вам і радості!
З повагою до вас студентка дистанційних курсів з Херсонської області
Куюн Ольга Григорівна
***
Від щирого серця вітаю колектив ЗІППО з ювілеєм! Вдячна за моє становлення як вчителя зарубіжної літератури і класного керівника! Особливо теплі спогади в моєму серці викликає участь у конкурсі "Вчитель року" в номінації "Класний керівник". Команда досвідчених педагогів інституту допомогла мені отримати перемогу в обласному турі конкурсу і ввійти в число призерів Всеукраїнського туру .
Здоров'я всім і наснаги, шановні колеги!
З вдячністю і повагою –
Касинець Наталія Йосипівна,
вчитель-методист класичної гімназії м.Ужгорода
***
Минуло 4 роки, як УЗОШ І-ІІІ ст. №8 стартував пілотний проєкт «Нова українська школа» під чуйним керівництвом ЗІППО. Успіх, досягнутий у роботі, - це результат кропіткої спільної праці , постійної взаємодії з фахівцями інституту. Завдяки Вашій майстерності, вправності, компетентності вчителям вдалося зрозуміти нові шляхи розвитку української освіти.
Ми щиро дякуємо куратору пілотного проєкту Гордуз Наталії Олександрівні, фахівцям інституту Кірик Марії Юріївні , Січці Вікторії Іванівні за професіоналізм, відкритість, віддані сили , чесні старання у взаємній співпраці. Чітко сплановані, майстерно проведені, позитивно емоційно наповнені тренінги спеціалістів НУШ були цінним дороговказом у роботі вчителів початкової школи. Крокуючи новими стежинами розвитку української освіти, ні на секунду не було сумнівів, що успіх у роботі – це одна мета: створити школу, яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.Ми разом прагнули створити НУШ-школу, до якої приємно ходити учням.
Висловлюючи подяку за підтримку, сподіваємося на подальшу взаємодію, зміцнення існуючої співпраці та зростання успіхів, які досягаються у спільній діяльності.
Щиро бажаємо Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти процвітання та успіхів!
       Адміністрація та вчителі початкової школи
Ужгородської ЗОШ I-III ст.№8