Загальні матеріали

Методичний семінар-тренінг із народознавства та краєзнавства

bereg-kraezn-1

Третього жовтня Берегівська філія Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти продовжила низку науково-методичних семінарів і конференцій для керівників та педагогів освітніх закладів з угорською мовою навчання.
Цього разу відбувся методичний семінар-тренінг для педагогів-викладачів народознавства.

Методичний семінар-тренінг для педагогів-дошкільників

beregovo-doskiln-1

29 вересня 2022 року на базі "Гімназії імені П. Каталін Франгепан" (м. Берегове) відбувся практично-методичний семінар та тренінг для педагогів-дошкільників „Теорія і практика проєктної педагогіки дітей дошкільного віку".

Актуальні питання початкової освіти

bereg-poch1

У Берегівській філії ЗІППО продовжується методичний місяць, організований на честь 30-річчя створення Берегівської філії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Цього разу практично-методичний семінар та тренінг відбувся для вчителів початкових класів угорськомовних шкіл Закарпаття „Збірка інноваційних вправ з досвіду педагогів закарпатських шкіл з угорською мовою навчання. Актуальні питання початкової освіти".

Відбувся практично-методичний семінар „Проєктна педагогіка та комплексна розробка в педагогічній (методичній) практиці в природничих науках”

habda-1

Берегівська філія Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 30 жовтня 2022 року відзначатиме 30-річний ювілей. З метою вшанування цієї дати, Берегівська філія організовує низку науково-методичних семінарів і конференцій для керівників та педагогів освітніх закладів з угорською мовою навчання. Заходи проходитимуть з 23 вересня по 28 жовтня.

Методичний семінар для вчителів української мови та літератури

fil330 серпня на базі філії у м. Берегові Закарпатського ІІППО відбувся інструктивно-методичний семінар щодо організації освітнього процесу та викладання української мови та літератури у закладах освіти з угорською мовою навчання у 2021/2022 н.р.
У роботі семінару брали участь вчителіз усіх відділів освіти ОТГ. Головною метою було ознайомити присутніх з новим Державним стандартом базової середньої освіти та ключовими компетентностями. Державний стандарт визначає мету та принципи освітнього процесу в закладах базової середньої освіти, дає загальну характеристику змісту навчання, містить вимоги до обов’язкових результатів навчання й орієнтири для оцінювання їх. Документ відображає ключові компетентності, які мають бути сформовані у школярів після закінчення кожного з двох циклів – адаптаційного (5-6 класи) і базового предметного навчання (7-9 класи). 2021/2022 навчальний рік є перехідним між дією чинного Державного стандарту і впровадженням нового.

Методичний семінар для вчителів математики

fil130 серпня на базі філії у м. Берегові відбувся інструктивно-методичний семінар з математики „Актуальність з математики на 2021/2022 навчальний рік”у закладах освіти з угорською мовою навчання. У роботі семінару взяли участь 21 вчитель з Ужгородського, Мукачівського та Берегівського відділу освіти ОТГ.
На семінарі обговорювалися педагогічні прийоми викладання на уроках математики та календарно-тематичне планування на 2021/2022 навчальний рік.
Побранська Е.Б. – старший учитель математики Гатьянського ліцею ім. Ковача Вільмоша, виступила з темою „Проблеми викладання математики в середній школі”.
Тему „Результати та проблеми ЗНО з математики на 2020/2021 навчальний рік” висвітлила вчитель з Берегівського ліцею ім. Бетлена Ґабора Рубець Ж.М.
Філія у м. Берегові ЗІППО

Звіт про роботу за 2015 рік

Робота філії інституту спрямована на задоволення інтересів освітян у професійному зростанні, забезпечення потреб регіону у кваліфікованих педагогічних кадрах, мотивацію їх до самоосвіти, створення оптимальних умов для модернізації післядипломної освіти педагогів та управлінців, досягнення ними ціннісних результатів, що мають випереджальний характер, розвиток інформаційного освітнього простору, підвищення результативності наукової діяльності, науково-методичний супровід дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності, популяризацію здорового способу життя, соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Посвячення учнів 11-х класів у випускники

filia

Гімназійна освіта на Закарпатті має славну історію. Перший заклад такого типу був заснований у краї графом Юрієм Другетом понад чотириста років тому. У дусі традицій гімназійного руху  Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена 2 жовтня у приміщенні місцевого Будинку культури відбулися урочистості з нагоди символічного посвячення учнів 11-х класів у випускники (szalagavató).