«16 днів проти насильства»

16 5

19 листопада до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти реалізовано проект «Майбутнє без насильства».

У рамках проекту проведено лекцію для лідерів учнівського самоврядування навчально-виховних закладів Закарпатської області. Школярам надали інформацію, що в Україні щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
У цей період тисячі людей та сотні державних і громадських організацій активізують свої зусилля заради об’єднавчої мети: поглибити розуміння та обізнаність стосовно всіх форм насильства, створити у конкретному регіоні простір, вільний від насильства та торгівлі людьми. Дати акції символічно наголошують на такому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства проти жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Учасники заходу отримали розроблені центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти інформаційні буклети з порадами як діяти і куди звертатися у випадку насильства.
Завершився проект флешмобом у формі серця як символу майбутнього без насильства.