Підсумки і перспективи психологічної служби

27 серпня 2013 року на базі ЗІППО  пройшла  інструктивно-методична нарада методистів РМК (ММК), які відповідають за діяльність психологічної служби ”Організація діяльності психологічної служби системи освіти у 2013-2014 н.р.”. У вступному слові привітав учасників семінару Химинець В.В. – професор кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти та розпочав роботу виступом про діяльність та перспективи розвитку психологічної служби Закарпатської області.

 

Керівники  психологічних служб районів і методисти  заслухали доповіді  Лемак М.В. (старшого викладача кафедри педагогіки і психології  ЗІППО)  «Основні завдання працівників психологічної служби системи освіти Закарпатської області в 2013-2014 н.р.» та методиста обласного центру практичної психології і соціальної роботи Січки В.І. «Підсумки діяльності психологічної служби системи освіти Закарпатської області в 2012-2013 н.р.».
Учасники семінару мали можливість ознайомитися із Концепцією розвитку психологічної служби, внести пропозиції щодо організації діяльності психологічної служби у Закарпатській області.