Новини

Проведено Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі”

На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2019 року № 204 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі” у номінації „Корекційно-розвиткові програмиˮ та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти України у грудні 2019 року – січні 2020 року в області проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу.

Закарпатські рятувальники вчили психологів та соціальних педагогів як правильно діяти в екстремальних ситуаціях

20200128 152322

А ви знаєте, що робити коли у людини паніка чи стрес? А от практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти Закарпаття відтепер не тільки знають, а й володіють міжнародними стандартами у цій сфері. А допомогла їм отримати ці знання психологиня Управління ДСНС України у Закарпатській області Любов Чорна.

Навчання практичних психологів і соціальних педагогів

IMG 0994

Нещодавно в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відділом соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Управління ДСНС України у Закарпатській області проведено навчання практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти Закарпатської області щодо надання першої психологічної допомоги постраждалим відповідно до міжнародних стандартів.

Проведено спецкурс „Протидія торгівлі людьми в Україні”

ps

14 – 15 червня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти зі слухачами курсів підвищення кваліфікації практичних психологів і соціальних педагогів проведено спецкурс „Протидія торгівлі людьми в Україні”, схвалений для використання комісією Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Ми – проти насильства в сім’ї

flash 2 - копия

8 грудня у межах міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства»  в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти слухачі курсів підвищення кваліфікації – практичні психологи і соціальні педагоги, вихователі дошкільних навчальних закладів, вихователі груп продовженого дня і шкіл-інтернатів – провели флеш-моб «Ми – проти насильства в сім’ї». З допомогою аркушів та надувних кульок фіолетового та оранжевого кольорів учасники флеш-мобу зобразили «долоню, яка зупиняє насильство», а також усміхнене обличчя (смайлик) як символ щасливого майбутнього без насильства.

Права людини та права дитини у контексті попередження і протидії насильству в сім’ї

07 1

У межах міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства» 7 грудня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар «Права людини та права дитини у контексті попередження і протидії насильству в сім’ї».

Семінар-тренінг практичних психологів

psuxolohu 1

З 21 по 25 листопада 2016 року центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти проведено семінар-тренінг практичних психологів та соціальних педагогів за 36-годинною програмою „Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей”.

«16 днів проти насильства»

16 5

19 листопада до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти реалізовано проект «Майбутнє без насильства».

Стійкість до стресу у дітей

stres 2

З 21 по 25 березня центром практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти проведено семінар-тренінг практичних психологів та соціальних педагогів за 36-годинною програмою «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей».
У семінарі взяли участь 20 працівників психологічної служби системи освіти Закарпатської області.

Вітаємо переможців!

Психологи 1Центр практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти взяв участь у ІV Всеукраїнському методичному турнірі «Моє покликання – методист».
На засіданні науково-методичної ради Університету менеджменту освіти відбулося підбиття  підсумків ІV Всеукраїнського турніру.
Авторів методичного посібника «Психологічна допомога людям, які пережили втрату» Валентину Шевчук, завідувача, методистів Вікторію Січку та Богдана Бабинця нагороджено дипломом переможців за ІІ місце у методичному турнірі «Моє покликання – методист».
ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та конкурсне журі висловлюють щиру подяку всім авторам конкурсних розробок та вітають учасників і переможців методичного турніру.
Усі учасники та переможці конкурсу отримають сертифікати Університету менеджменту освіти.