ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я

На базі Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Фонду Народонаселення ООН розпочав роботу обласний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я», яку спрямовано на популяризацію серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Учасниками семінару-тренінгу стали практичні психологи, класні керівники, заступники директорів з навчально-виховної роботи, вихователі, які представляють усі професійно-технічні навчальні заклади Закарпатської області. По закінченні навчання учасники отримають сертифікати та продовжать реалізацію даної програми у системі професійно-технічної освіти.

Учасників та тренерів програми привітали директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько та радник з програмних питань ФН ООН Андрій Поштарук.