Лабораторія здоров’язбереження

„МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я”

20190601 120605

Днями у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНˮ проведено підсумки другого (обласного) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”.
Головна мета фестивалю – популяризація та пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, сприяння розвитку творчих здібностей молоді.

Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності

vilnus 2

Наприкінці вересня у м. Вільнюсі пройшов українсько-литовський міжвідомчий семінар „Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді в рамках професійної діяльності”. Мета заходу – сформувати ефективну систему профілактики правопорушень та інших негативних тенденцій у поведінці дітей і молоді, у тому числі повторних.

Молодь – перспективна частина суспільства

ndl 1

Важливою складовою ефективної системи освіти є забезпечення здоров'я дітей. Проблема індивідуального і суспільного здоров'я молоді набула державного значення, бо саме молодь, як перспективна частина суспільства, розбудовуватиме майбутнє.

Молодь України за здоровий спосіб життя

ZDOR 2

З 18 по 22 січня 2016 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Фондом Народонаселення ООН в Україні за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» відбувся регіональний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я». Метою Програми є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Я – моє здоров’я – моє життя

Відповідно до плану роботи Закарпатського ІППО науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій з 30 березня по 3 квітня проводилося навчання з підготовки обласних педагогів-тренерів курсу «Я – МОЄ ЗДОРОВ’Я – МОЄ ЖИТТЯ», що реалізується в рамках програми МОН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Молодь обирає здоровий спосіб життя

Відповідно до плану роботи Закарпатського ІППО науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій 23–27 березня проведено навчання з підготовки педагогів-тренерів за програмою МОН України «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя».

Науково-дослідна лабораторія здоров’язбережувальних технологій ЗІППО відзначена дипломом

dyplom-ndlУ березні науково-дослідна лабораторія здоров’язбережувальних технологій Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти взяла участь у роботі Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015», яку організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».
За підсумками роботи виставки лабораторія відзначена дипломом за творчу працю з підвищення якості національної освіти.  

Регіональний семінар з підготовки педагогів-тренерів за навчальною програмою "Дорослішай на здоров’я"

На базі Закарпатського ІППО кафедрою менеджменту та інноваційного розвитку освіти та науково-дослідною лабораторією здоров’язбережувальних технологій за підтримки програми Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) "Здоров’я жінок України" 26–30 вересня проведено регіональний семінар з підготовки педагогів-тренерів за навчальною програмою МОН України / ФН ООН «Дорослішай на здоров’я». Учасниками тренінгу стали практичні психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків, методисти, лікарі, представники громадських організацій Закарпатської, Чернівецької та Тернопільської областей.

Розвиток дитячої творчості у контексті популяризації здорового способу життя

zdorovjaklap1

2 грудня у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Моє здоров’я – моє майбутнє». Організаторами конкурсу є департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Фонд Народонаселення ООН.