До уваги абітурієнтів, засобів масової інформації та громадськості!

Після оприлюднення наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23 серпня 2012 року № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році» у деяких ЗМІ з’явилися публікації, що у 2013 році будуть перекладені всі тести з навчальних предметів (окрім тесту з української мови і літератури).
Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з п. 4.2 зазначеного  наказу Українським центром оцінювання якості освіти, за бажанням абітурієнта, здійснюватиметься переклад тестів з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.
Відповідно тести з української мови і літератури, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов не перекладатимуться.
Просимо засоби масової інформації в подальшому відповідально поставитися  до висвітлення новин щодо проведення тестування та об’єктивно подавати інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році. Радимо абітурієнтам послуговуватися офіційними джерелами інформування про організацію та перебіг зовнішнього незалежного оцінювання.
Сподіваємося на плідну співпрацю  із засобами масової інформації та бажаємо успіхів абітурієнтам!