Додаткову сесію ЗНО завершено

43У Закарпатській області завершено проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч додаткова сесія з шести предметів у зв’язку з карантином відбулася в Ужгороді, на яку зареєструвалося 208 осіб.

Взяли участь у тестуванні – 159, а саме:

Предмет

Зареєструвалося осібна додаткову сесію

Взяли участь у тестуванні на додатковій сесії

Українська мова та література

95

77

Математика

28

21

Історія України

31

22

Англійська мова

21

18

Біологія

19

11

Географія

14

10

 

 

 

 

 

 

Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, біології, історії України тестування виконував також учасник, який у процесі навчання використовував шрифт Брайля. Він отримав тестовий зошит із завданнями сертифікаційної роботи та зошит відповідей. Відповіді на завдання були записані рельєфно-крапковим шрифтом із використанням Брайлівського приладу для письма та грифеля.
Сьогодні 7 серпня на інформаційних сторінках учасників розміщено результати додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, математики та іспанської, французької, німецької мов. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів. Результати тестування з історії України та географії будуть доступні 14 серпня.
За інформацією Українського центру якості освіти спеціально організована сесія ЄВІ, яка відбудеться 19 вересня 2020 року, дозволить охочим скористатися шансом вступу до магістратури у 2020 році. Правилами прийому закладу вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра. Передусім радимо дізнатися, чи передбачений додатковий термін зарахування в обраному закладі вищої освіти.
Реєстрація для участі в цій сесії триватиме з 17 до 25 серпня (включно). Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням. Для кожного вступника, який отримав від представника приймальної комісії екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість цієї сесії – 510 грн.