Інструктивно-методична нарада з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання

zno 2

24 січня 2019 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти центром ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання спільно з Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти та департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА було проведено інструктивно-методичну нараду з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання в адміністративних одиницях області, працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, відповідальними за формування комплектів реєстраційних документів тих осіб, які у 2019 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Про особливості проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО-2019 розповів заступник директора ІФРЦОЯО Іван Любінець та ознайомив присутніх із останніми даними щодо реєстрації учасників пробного ЗНО-2019. Методист Івано-Франківського центру оцінювання Ольга Івоняк зосередила увагу на ключових етапах реєстрації учасників ЗНО та порядку визначення результатів ЗНО, які дещо змінилися порівняно з попередніми роками. Особливу увагу вона звернула на специфіку реєстрації учасників ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з числа учнів, студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти.
Учасники наради взяли активну участь в обговоренні інформації про черговий етап апробації тестових завдань, сертифікацію педагогічних працівників та моніторингові дослідження.

zno 1