Завершується реєстрація до пробного тестування

Педагоги і школярі області активно готуються до зовнішнього незалежного оцінювання якості знань. На нараді, що відбулася в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, з відповідальними за ЗНО у районах і містах краю обговорено хід підготовки до цього важливого і відповідального освітнього процесу.

Методист Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець ознайомив відповідальних із нормативними документами, що регламентують проведення всіх етапів ЗНО - 2012.

Основним питанням порядку денного було питання організації та проведення пробного тестування. Станом на 21 листопада ц.р. в області зареєструвалося до пробного тестування 1572 старшокласники.

І.Любінець анонсував проведення шести акцій-розіграшів спеціальних призів за участь у пробному тестуванні: "Нетбук собі і рідній школі", "Нетбук собі і другові", "Нетбук собі і класному керівникові", "Нетбук собі і відповідальному за ЗНО на території". Крім того буде розіграно нетбуки у номінації "У гурті - сила" (нетбук собі і директорові школи за вищий показник співвідношення учасників пробного ЗНО до кількості випускників); а також у номінації "Через терни - до зірок" (два нетбуки за найвищі бали пробного тестування).

Реєстрація до пробного тестування завершиться 1 грудня ц.р. Бажаючим взяти участь потрібно звертатися на сайт www.test.if.ua.