Інструктивні наради щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

zno 3

З метою організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання та на виконання плану спільних дій Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 10-11 травня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено інструктивні наради з питань організаційно-методичного супроводу зовнішнього незалежного оцінювання для відповідальних за ЗНО в округах тестування, відповідальних за пункти тестування, уповноважених осіб.

На нарадах обговорювалися робочі питання якісної підготовки до проведення тестування на території області. Зокрема, особливості ЗНО з іноземних мов, співпраця з місцевими підрозділами національної поліції та охорони здоров’я щодо безпеки пунктів проведення ЗНО та чергування медичних працівників, навчання персоналу пунктів проведення цьогорічного незалежного оцінювання (старших інструкторів, інструкторів, чергових) в округах тестування, оперативне інформування та інше. Особлива увага була приділена проведенню тестування з іноземних мов. Зокрема, наголошувалося на забезпеченні пунктів відповідними технічними засобами для здійснення аудіювання, підготовці персоналу до роботи в аудиторіях з аудіюванням, нумерації таких аудиторій, особливостях запису на дисках, що використовуватимуться в аудиторіях з аудіювання. Також були розглянуті загальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року: мета, принципи, основні нормативно-правові документи, а також права та обов’язки учасників ЗНО.
Заступник директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Іван Любінець проаналізував Дорожні карти, Реєстр нестандартних ситуацій та інші документи, що використовуються на пункті проведення ЗНО. У райони і міста передано договори, дорожні карти персоналу ППТ, адміністративні та допоміжні пакети.
Підсумком участі в інструктивних нарадах стало проведення сертифікації у формі тест-контролю.

zno 2

zno 1