1 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

У Закарпатській області працювало 17 пунктів пробного тестування. Усього у цей день спробували свої сили 2759 учасників, що складає 96,67% від зареєстрованих.
Цьогоріч визначити результати пробного ЗНО учасники можуть за допомогою сервісу „Визначити результат”. Опцію розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.
Учасники тестування можуть внести свої відповіді до онлайнового сервісу до 5 квітня. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та картка учасника будуть розміщені 8 квітня.
Особи, які беруть участь у пробному тестуванні, мають можливість:
- ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
- виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
- дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що розміщуватимуться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
- отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
- психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
- навчитися ефективно розподіляти час;
- оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Наступне пробне тестування відбудеться 08 квітня – з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.