Відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі з актуальних питань підготовки до ЗНО-2016

ZNO09

8 грудня 2015 року на базі ЗІППО відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в районі/місті за участю представника ІФРЦОЯО Івана Любінця з актуальних питань підготовки до ЗНО–2016.

Іван Любінець звернув увагу присутніх на особливості цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання:
– кожен учасник ЗНО матиме право скласти не більше чотирьох тестувань;
– у 2016 році не використовуватимуться тести поглибленого рівня складності;
– оголошення результатів ЗНО, які зараховуються як ДПА (українська мова і література, математика, історія України) – до 26 травня; з російської мови, іноземних мов, біології – до 18 червня; з фізики, географії, хімії – до 26 червня;
– випускник ЗНЗ має право скласти сертифікаційну роботу і з історії України, і з математики, але результат лише однієї із них буде зарахований як ДПА. Планується, що під час реєстрації випускник матиме можливість обрати, результат якої сертифікаційної роботи буде зарахований йому як ДПА;
– учасники ЗНО, які отримують результат «НЕ склав» з української мови і літератури, не допускатимуться до проходження ЗНО з інших навчальних предметів у червні-липні.
Реєстрація на пробне тестування проходитиме з 5 по 30 січня 2016 року, а саме: 02.04.2016 – українська мова і література; 09.04.2016 – решта предметів.
Вартість пробного тестування з одного предмета – 111 грн.
Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 1 лютого по 4 березня 2016 року.
Внесення змін до реєстраційних даних можна здійснити з 5 по 18 березня 2016 року.
Також обговорювалися питання порядку залучення педагогiчних, наукових, науково-педагогiчних працiвникiв та iнших фахiвцiв до проведення зовнiшнього незалежного оцінювання.