Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році

21 березня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Мета пробного ЗНО – ознайомлення майбутніх абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Такої послуги їм не зможе надати жоден репетитор і жодна школа.

Процедура пробного ЗНО – точна копія ЗНО “бойового”. Учасники пробного тестування отримали можливість виконувати завдання з української мови і літератури двох рівнів складності: базового та поглибленого. Пробне зовнішнє оцінювання було проведено з дотриманням процедур, що наближені до технології складання тесту, який відбудеться 24 квітня цього року. Окрім навчальних навичок, пробне тестування дозволяє абітурієнтам отримати психологічний досвід участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
 У Закарпатській області працювало 16 пунктів пробного тестування, явка абітурієнтів на пункти тестування склала 95,5 % – 2791 особу.
Кожен учасник пробного ЗНО має доступ до сервісу з визначення своїх результатів пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів серед результатів інших учасників. Для цього потрібно зайти до "особистого кабінету" на "головну сторінку" та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, які учасник заповнив під час пробного ЗНО.
Додаткова інформація буде розміщена після 10 квітня.